2018 m. paramai paskirstėme daugiau nei 4000 kg jūsų dovanotų daiktų!

Galime drąsiai teigti, kad esame organizacija, kuri daugiau daro, nei spėja papasakoti! Užsisukus darbų sukūryje, kas dieną keliant vis naujus tikslus, užkulisiuose liko ir ko ne labiausiai apčiuopiamą poveikį kurianti veikla – paramos daiktais teikimas.

Pagalbos į mus nuolatos kreipiasi organizacijos, globojančios socialiai pažeidžiamus asmenis. Atliepdami paramos stokojančių gyventojų poreikius, jiems paskirstome didžiąją dalį (2018 m. – daugiau nei
70% ) jūsų dovanojamų daiktų.

Savo savanoriška veikla sudarome galimybes jūsų dovanojamiems daiktams pasiekti naujus šeimininkus. Tai, kas galėjo būti išmesta, bendruomeniškai panaudojama, kuriant ne tik aplinkosauginius, bet ir socialinius pokyčius.

Verta pasidžiaugti, jog per 2018 metus, veikiant nuo balandžio mėnesio:

  • Paramos tikslais buvo išdalinta gerokai daugiau nei 4000 kg vaikiškų, moteriškų ir vyriškų drabužių, batų, rankinių, aksesuarų ir namų tekstilės!
  • Prie paramos rinkimo ir paruošimo neatlygintinai prisidėjo daugiau kaip 40 savanorių, kurie neskaičiavo savo laiko. Į rūšiavimo, daiktų ir antrinių žaliavų paruošimo veiklas įsitraukė ir socialiai pažeidžiamų grupių atstovai, sudarant jiems galimybes tobulinti darbinius įgūdžius.
  • Paramos daiktais paskirstymui bendradarbiavome su 24 socialinėmis organizacijomis! Tame tarpe – užmegztos ilgalaikės draugystės su sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija “Vilniaus viltis”, Vilniaus miesto šeimų, turinčių psichikos ligonių, bendrija “Būkime kartu”, Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namais, Vilniaus miesto nakvynės namais, Vilniaus miesto socialinės paramos centru, Vilniaus miesto krizių centru, Gausių šeimų asociacija ir kitomis.
  • Kartu su partneriais suorganizavome 2 dideles paramos rinkimo ir/ar dalinimo akcijas:
  • Gerumo dalybos” (2018 m. balandžio 24 d.), prisidedant prie Supakuota.lt socialinės iniciatyvos “Gerumo dėžė”. Mūsų organizacija prisijungė daiktų rūšiavimui ir paskirstymui 19-ai socialinių organizacijų.
  • Eskedar Maštavičienės inicijuota, jau ketvirtus metus vykstanti akcija “Padovanok suknelę” (2018 m. lapkričio 18 d. – gruodžio 18 d.) ir jos baigiamasis renginys (gruodžio 18 d.). TEXTALE prisijungė kaip akcijos Vilniaus mieste organizatorius. Akcijos metu surinkta, paruošta ir išdalinta daugiau kaip 700 vnt. suknelių, 550 vnt. palaidinių, sijonų ir kelnių, per 500 vnt. papuošalų ir aksesuarų, daugiau kaip 300 porų avalynės ir kt. (p.s., šių skaičių neįtraukėme į mūsų organizacijos statistiką).

Ačiū visiems, prisidėjusiems prie šių skaičių įgyvendinimo! Kas savaitę sulaukiame naujų laiškų su paramos prašymais, kas įrodo, jog mūsų vykdoma misija yra išties reikalinga.

Nepaliaujame ieškoti galimybių socialinę veiklą tęsti, siekiant sukurti resursų paskirstymo grandinę. Vis dar tikimės sulaukti vietos valdžios institucijų dėmesio. Bendraminčių palaikymas motyvuoja nesustoti!


Parašykite komentarą

X