Kviečia ANTRINIO DIZAINO AKSELERATORIUS

Tavo minčių jau kuris laikas neapleidžia tvaraus verslo idėja? Norėtum vystyti savo produktą ir susikurti sau darbo vietą, tačiau nežinai, nuo ko pradėti, ar nedrįsti vienas imtis verslo? Tuomet galbūt nori išbandyti analogų neturinčio socialinio verslo simuliatoriaus dalyvio kėdę?

Kviečiame į TEXTALE su partneriais TECHNARIUMAS ir PADIRBTUVĖS organizuojamą ANTRINIO DIZAINO AKSELERATORIŲ, kurio metu dalyviai kurs savo antrinio dizaino produktus ir kartu su specialistų pagalba augins realią socialinio verslo bendrovę.

Antrinio dizaino akseleratorius organizuojamas įgyvendinant Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamą projektą „Socialinis verslas – pirmi žingsniai kartu”.

Akseleratoriaus dalyviai įsitrauks į visas verslo kūrimo sritis: planavimą ir idėjos paiešką, prototipo kūrimą ir testavimą, produkto ir pakuotės kūrimą, produkto medžiagos parengimą viešinimui ir pardavimo organizavimą, įmonės strateginį valdymą ir administravimą.

Jungiant teorinius ir praktinius užsiėmimus, projekto dalyviai įgis gebėjimų įsivertinti optimaliausias verslo krypties alternatyvas, kurti ir administruoti įmonę, veikti profesionaliai ir etiškai, vystyti tvarią gamybą, kokybišką ir paklausią produkciją, pritraukti išorės finansavimą, tinkamai pristatyti save, savo prekės ženklą ir gaminius, optimaliai išnaudoti reklamos įrankius, burti klientų ratą ir išsilaikyti konkurencingu rinkoje.

Geriausi projektai sulauks išskirtinių ANTRINIO DIZAINO AKSELERATORIAUS organizatorių, partnerių ir ekspertų pasiūlymų!

Kas gali dalyvauti?

Vilniuje gyvenantys darbingo amžiaus, tačiau ekonomiškai neaktyvūs ir darbo neturintys, asmenys, motyvuoti pradėti tvarų socialinį verslą, įgyti žinių ir praktinių įgūdžių, įsilieti į darbo rinką.

Kada prasidės ir kiek laiko truks akseleratorius?

Intensyvus 6-8 savaičių akseleratorius prasidės rūgpjūčio 23 d.

Ką turėčiau daryti?

Jei jauti, kad nori kurti ir vystyti savo verslą, plėsti žinias ir prisidėti prie tvaresnės ateities kūrimo, užpildyk trumpą formą: https://forms.gle/7rjX4TTF6PH8QtyK6 (registracija vyksta iki rugpjūčio 16 d.)

Daugiau apie projektą „Socialinis verslas – pirmi žingsniai kartu” – https://textale.lt/es-projektai/

Projektas įgyvendinamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ priemonę Nr. 08.6.1-ESFA-T-927 „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“.

Parašykite komentarą

X