Naujas AUDIMAS x TEXTALE bendradarbiavimo projektas - TEXTALE

Naujas AUDIMAS x TEXTALE bendradarbiavimo projektas

Naujas AUDIMAS ir TEXTALE bendradarbiavimo projektas: AUDIMAS jungiasi prie TEXTALE iniciatyvos prikelti daiktus antram gyvenimui. Nuo šiol visose AUDIMAS parduotuvėse Lietuvoje galima atnešti nebenaudojamus prekės ženklo AUDIMAS drabužius, kurie bus nukreipti antriniam panaudojimui žiedinėje TEXTALE antrų rankų platformoje.

Visi atnešusieji gaus vienkartinę 10% apsipirkti AUDIMAS parduotuvėje. Ir tuo viskas tik prasideda!

Surinkti daiktai bus perduoti TEXTALE, kur rūšiuojami, inspektuojami, paruošiami pakartotiniam naudojimui, nukreipiami pardavimui textale.lt, paskirstomi socialinės paramos organizacijoms, taisomi, atnaujinami, perdaromi ir panaudojami kaip medžiagos – antrinės žaliavos – naujų produktų gamybai.

Daugiau apie bendrą IŠSAUGOK x PRISTATYK x BŪK PAVYZDYS iniciatyvą su prekybos vietų kontaktais rasite audimas.lt/apie-mus/rusiuok/

———————————————————————————————————————————–

Džiaugiamės, kad naujų drabužių gamintojai ir importuotojai jau šiandien demonstruoja atsakomybę savanoriškai prisidėti prie žiedinių sistemų kūrimo, skatinant pakartotinį daiktų panaudojimą, taisymą, atnaujinimą ir perdarymą, įtraukiant vietos bendruomenes visiems drauge mažinti tekstilės atliekų susidarymą. ♻️

Juk pats dėvėtų daiktų surinkimas – tik pirmas žingsnis. Tikroji atsakomybė – padėti surinktus daiktus iš tikrųjų grąžinti į vartojimą! Čia prasideda didysis darbas, kuriame ypač svarbus VISŲ dalyvavimas!

#Audimas parodė iniciatyvą imtis tikrosios atsakomybės: jungiasi prie platformos, rodo pavyzdį ir skatina prisidėti kitus! Tikimės, kad šis AUDIMAS ir TEXTALE bendradarbiavimo projektas taps sektinu pavyzdžiu.

Kartu galime daugiau! 💚

TEXTALE komanda,

2021 m. spalis

Parašykite komentarą