TEXTALE studijoje kūrybiškai pernaudojamos pačios įvairiausios antrinės žaliavos – nuo gamybinių likučių, brokuotų ir neišparduotų naujų gaminių, iki dėvėtų drabužių ir namų tekstilės.

Atvykę į TEXTALE studiją (Ankštoji g. 5, Vilniuje) galite apžiūrėti ir įsigyti jau pagamintų antrinio dizaino gaminių. Taip pat visus mūsų ir kitų dizainerių gaminius rasite E-parduotuvėje.

Nuo kovo 16 d. PERDARYMO PASLAUGOS TEXTALE studijoje Vilniuje laikinai NETEIKIAMOS. Dėl įvykdytų užsakymų atsiėmimo kreiptis tel. +370 686 60505. Apie paslaugų atnaujinimą informuosime balandžio mėn.

Ypač populiarios švarkų perdarymo paslaugos

Atvykę į TEXTALE studiją galite gauti individualią konsultaciją, kaip jūsų senas drabužis ar kitos nebenaudojamos medžiagos gali virsti vertingu ir ilgaamžiu nauju gaminiu.

Perdarymo paslauga – puikus sprendimas atsakingo verslo atstovams, ieškantiems inovatyvių tekstilės panaudojimo būdų. Dėl verslo dovanų ir kitų gaminių gamybos iš turimų antrinių žaliavų susisiekti info@textale.lt.

Atvykę į TEXTALE studiją galite gauti individualią konsultaciją, kaip jūsų senas drabužis ar kitos nebenaudojamos medžiagos gali virsti vertingu ir ilgaamžiu nauju gaminiu. Dėl susitikimo kviečiame susisiekti el. paštu labas@textale.lt arba žinute mūsų Facebook.