KĄ DARYTI su nebedėvimais drabužiais?  - TEXTALE

KĄ DARYTI su nebedėvimais drabužiais? 

Pertvarkius spintą ir atrinkus drabužius, kurie keliauja į ją atgal ir laukia kitam sezonui, o kurie – ne, ateina laikas apsispręsti, o ką daryti su pastaraisiais. Pasirinkimų yra ne vienas, tad mes rekomenduojame apsvarstyti visus ir pasirinkti sau tinkamiausią bei, be abejo, tvariausią. 

TEXTALE rekomenduoja:

PERPARDUOK. Vertinant galimybes naudoti pakartotinai, turėk omenyje tai, kad dažnai savus daiktus matome kiek geresnės būklės, nei jie yra iš tikrųjų, tad būkime kritiški. Neapsisprendžiant dėl pardavimo galimybių visada gali konsultuotis su antrų rankų rinkoje veikiančių platformų ir parduotuvių specialistais. Nenori pardavinėti daiktų pats? Registruokis „PARDUOK, PADOVANOK su TEXTALE” paslaugai https://textale.lt/parduok-padovanok-lengvai/.

SUTAISYK, ATNAUJINK. Neskubėk išmesti drabužių, kurie ištepti ar suplyšę, bet kokybiško audinio, lengvai derinamos spalvos. Naudokis taisymo, atnaujinimo ir perdarymo paslaugomis, plačiau apie tai: https://textale.lt/taisymas-atnaujinimas/

DOVANOK. Dovanokime daiktus, kuriuos oriai galėtų dėvėti kitas žmogus. Atidėdami daiktus dovanojimui, iškraustykime kišenes, kuriose dažnai randame pačių įvairiausių dalykų – rašiklių, smulkių buities daiktų, nosinių ir kitų atliekų, kaip ir meilės raštelių. Dar vienas labai svarbus dalykas – švara. Iš pagarbos tiems, kurie daiktus gaus, rūšiuos, naudos, stenkimės dovanokime švarius. 

IŠMESK. Labai svarbus darbas, kurį galime padaryti patys, yra atskirti daiktus, kuriuos dar galima naudoti pakartotinai, nuo tų, kurie jau sunešioti, suplyšę, ištepti ir kitaip sugadinti, praradę estetinį vaizdą ir nebeatliekantys savo funkcijų. Atliekų pridavimui rekomenduojame pasidomėti konkrečiai tavo gyvenamojoje vietoje prieinamomis tekstilės atliekų surinkimo priemonėmis. Atskiro surinkimo priemonių pastaraisiais metais tikrai sparčiai daugėja. Šiandien tekstilės atliekos savivaldybėse surenkamos tekstilės atliekų konteineriais atliekų surinkimo aikštelėse ir kitose viešose vietose, didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse. 

Kviečiame skaityti TEXTALE žurnalą kiekvieną savaitę – dalijamės naudingais ir aktualiais patarimais apie tvarią madą.

Parašykite komentarą