KĄ RENGTIS su Aiste Svarauskaite - @mondayjazz: 7 jos atsakymai - TEXTALE

KĄ RENGTIS su Aiste Svarauskaite – @mondayjazz: 7 jos atsakymai

Spalio 17 d. laukia gyvas susitikimas su stiliaus entuziaste Aiste Svarauskaite – @mondayjazz. Renginyje „KĄ RENGTIS, kai nėra ką rengtis?” Aistė papasakos, kodėl jai svarbus tvarumas madoje ir kodėl kiekvienas į tai turėtų atkreipti dėmesį, pasidalins, kas gi ta kapsulinė spinta ir kaip ją susikurti, papasakos kaip pasirinkti kokybiškus audinius ir atskleis paprasčiausius drabužių derinimo niuansus.

O dabar kviečiame su Aiste susipažinti kiek geriau. Uždavėme jai 7 trumpus klausimus apie stilių ir madą ir štai – jos atsakymai:

Kaip 3 žodžiais apibūdintum savo stilių?

Savo stilių pavadinčiau minimalistiniu, unisex arba androginišku bei netradiciškai romantišku.

Drabužis, be kurio neįsivaizduoji savo spintos?

Drabužis, be kurio neįsivaizduoju savo spintos yra vilnonės plataus modelio kelnės

Geriausia stiliaus pamoka, kurią esi išmokusi?

Geriausia stiliaus pamoka, kurią išmokau yra tai, kad drabužiai, kad ir kokie gražūs, stilingi ir kokybiški bebūtų, neatrodys gerai, jei nebus išlaikytos tinkamos proporcijos derinyje.

Tavo stiliaus ikona?

Iš tiesų neturiu vienos stiliaus ikonos. Mane įkvepia daug skirtingų moterų ir žaviuosi nebūtinai jų stliumi, bet iškalba, elegancija, užsispyrimu, tvirtumu ir žavesiu. Jei visgi reikėtų pasakyti vardą, matyt tai būtų Princesė Diana. Iš vyrų mane žavi Harry Styles laisvumas ir spalvingumas.

Geriausias filmas apie madą, kokį esi mačiusi?

Mano mėgstamas filmas apie madą matyt būtų senas geras „Ir velnias dėvi Prada” ir „Gucci mados namai. Na ir žinoma, „Seksas ir miestas” serialas bei abi filmo dalys.

Geriausia knyga apie madą, kokią esi skaičiusi?

Neskaitau daug knygų apie madą, tačiau viena įdomiausių asmenybių apie kurią skaičiau knygą – Gianni Versace. Didžiulė imperija, neblėstanti kūryba ir tragiškai pasibaigęs likimas.

Ką patartum kiekvienai merginai, ieškančiai savo stiliaus?

Norint atrasti savo stilių, patarčiau pirmiausia paklausti savęs – kas patinka man? Šiais socialinių tinklų laikais labai lengva supanašėti, paversti savo spintą tokia pačia, kokią mačiau pas kitą ir pamiršti, kas labiausiai patinka mums pačioms. Unikalumas visuomet yra gražiausias.

„KĄ RENGTIS, kai nėra ką rengtis?” – spalio 17 d. 18 val. TEXTALE PREMIUM parduotuvėje PC „Europa”, Vilniuje. Plačiau apie renginį: https://www.facebook.com/events/226673716830866

Parašykite komentarą