PROJEKTŲ KOORDINATORIUS: jau radome!

JAU RADOME! Ačiū visiems, kurie domėjosi ir aplikavo.

Žinai, kas yra žiedinė ekonomika, „Zero Waste“ gyvenimo būdas, tvari mada ir ekologiškas dizainas, girdėjai apie socialiai atsakingą ir socialinį verslą, nelieki abejingas aplinkos apsaugos ir socialinėms problemoms, mėgsti iššūkius ir turi noro versti juos galimybėmis?

Esi ne tik strategas, bet ir DARYTOJAS? Nestokoji energijos organizuoti, kuruoti kūrybines veiklas, tačiau tuo pat metu gebi atsakingai planuoti laiką, darbus, sisteminti informaciją, pristatyti rezultatus raštu ir žodžiu, atlikti kitas projektų įgyvendinimui svarbias užduotis?

Jei ir į antrą punktą atsakei TAIP, kviečiame skaityti toliau ir aplikuoti!

Darbo pobūdis:
• Projektinių veiklų koordinavimas. Projektų savanorių, dalyvių, partnerių ir paslaugų teikėjų vykdomų veiklų organizavimas ir priežiūra. Darbas Europos socialinio fondo (ESFA) ir kituose organizacijos įgyvendinamuose projektuose.
• Kūrybinių dirbtuvių ir kitų edukacijų TEXTALE studijoje (ir išvažiuojamųjų) koordinavimas.
• Bendravimas su verslo, NVO, socialinėmis ir bendruomenių organizacijomis, švietimo ir mokslo, projektų finansavimo ir priežiūros institucijomis.
• Projektų eigos ir rezultatų komunikavimas socialinių tinklų, blogo ir kt. įrašams.
• Pagalba rengiant komercinius pasiūlymus, paraiškas, administruojant įvairius projektus darnaus vystymosi srityje, prisidedant prie sklandaus komandinių kasdienių organizacijos veiklų įgyvendinimo.

Kas mums svarbu?
ATSAKINGUMAS, iniciatyvumas, pozityvumas, gebėjimas lanksčiai priimti iššūkius, savarankiškumas ir noras tobulėti – savybės, kurių tikimės.
Ne mažiau svarbu – organizaciniai įgūdžiai, noras ir gebėjimas bendrauti su įvairių profesijų, amžiaus ir socialinių grupių atstovais.
Aukštasis išsilavinimas ir projektinių veiklų koordinavimo patirtis.
Gebėjimas aiškiai komunikuoti lietuvių kalba. Nemaža dalis projektų – tarptautiniai, tad geros anglų kalbos žinios vertinamos kaip didelis privalumas.

Ką siūlome?
• Įdomų darbą prasminguose, naujus gamybos ir vartojimo modelius skatinančiuose, kūrybinių industrijų veiklas apimančiuose, aplinkosaugos, socialinių inovacijų ir skaitmenizacijos klausimus integruojančiuose tarpdisciplininiuose projektuose;
• Laisvę kurti, telkti, organizuoti ir kitaip prisidėti prie organizacijos projektinių veiklų bei prekės ženklo TEXTALE vystymo;
• Galimybes augti kartu su augančia TEXTALE.lt platforma.

Darbo sąlygos:
Pagrindinė darbo vieta – naujai atsidarančioje TEXTALE stiliaus ir dizaino studijoje – šviesiose ir jaukiose patalpose Vilniaus m. centre, adresu Ankštoji g. 5. Didžiąja dalimi projektų koordinatoriaus veiklos kontaktinės, organizuojamos organizacijos ir partnerių patalpose.

Darbas pilnu etatu, 40 val./savaitę. Priklausomai nuo projektinių veiklų intensyvumo, darbo valandų skaičius per dieną gali varijuoti, neviršijant 8 darbo valandų per dieną.

Sutartis neterminuota. Darbo užmokestis bandomuoju laikotarpiu – 1150,00 Eur (6,85 Eur/val.), neatskaičius mokesčių. Vėliau atlyginimas priklausys nuo projektų ir komandinių bendro darbo rezultatų.
Darbo pradžia – nieko nelaukus.

Gyvenimo aprašymo ir trumpos pastraipos apie tavo motyvaciją prisijungti lauksime info@textale.lt.

Parašykite komentarą

X