BENDRA TVARKA

INFORMUOJAME, KAD KARANTINO LAIKOTARPIU DAIKTŲ PRIĖMIMAS VYKDOMAS RIBOTAI, IŠ ANKSTO SUDERINUS PRIIMAMŲ DAIKTŲ SĄRAŠĄ ir pristatymo sąlygas. Dėl komisui siūlomų daiktų sąrašo formos kreiptis labas@textale.lt.

Į Komisą priimami sezoniniai kokybiški vardiniai drabužiai, avalynė, galanterijos gaminiai ir aksesuarai. Priimamų daiktų prekės ženklų sąrašas pateikiamas žemiau (žr. pdf). Atsižvelgiant į jūsų siūlymus, prekės ženklų sąrašas gali būti papildytas.

Jūs pristatote daiktą mums, o mes toliau rūpinamės jo pardavimu TEXTALE elektroninėje parduotuvėje.

Sąlygas priėmimui suderiname iš anksto, elektroniniu paštu. Jūs užpildote komisui siūlomų daiktų formą, įsivertinate norimą gauti kainą, prisegate po dvi prekės nuotraukas (gaminio įvertinimui) ir atsiunčiate mums, adresu labas@textale.lt. Suderinę prekių sąrašą, pasirašome Komiso sutartį, užsipildome daiktų priėmimo-perdavimo aktą, sutariame dėl daiktų perdavimo. Šiuo metu taikomas TEXTALE komisinis = 30% nuo bendros daikto kainos (pardavimui). Tuo būdu, pardavus daiktą, 70% dalis nuo gautos sumos tenka daikto savininkui!

Atkreipiame dėmesį, kad priimami daiktai turi būti švarūs, išvalyti, tvarkingi. Jeigu daiktui reikalingos valyklos, lyginimo, taisymo, atnaujinimo paslaugos, jos apmokestinamos papildomai.

Dėl jūsų kuriamų antrinio dizaino gaminių pristatymo ir prekybos TEXTALE.lt platformoje kviečiame susisiekti labas@textale.lt.

Su linkėjimais, TEXTALE komanda