ŠIUO METU DAIKTŲ KOMISO PASLAUGOS LAIKINAI NETEIKIAMOS. Apie paslaugų atnaujinimą informuosime atskiru pranešimu socialinių tinklų paskyrose, tad sekite mus „Facebook“ ir „Instagram“  (@textale.lt).

Dovanojimui priimame įprastine tvarka.

————————————————————————————–

Su „TEXTALE“ dalintis paprasta! Suteik antrą šansą savo #NesuDėvėtai madai.

Turi drabužių, kurių nebenešioji? Nekaupk, neišmesk, o atiduok juos „TEXTALE“ komandai, kuri padės PARDUOTI nepardavinėjant!

Kaip parduoti #NesuDėvėtą madą „TEXTALE“?

  1. Supakuok iki 20 vnt. geros kokybės, prieš tai išplautų ir (ar) išvalytų, tvarkingų ir stilingų nebenešiojamų drabužių.
  2. Užsiregistruok susitikimui per „Facebook“ arba parašyk žinutę „Facebook“, „Instagram“  (@textale.lt) arba el. paštu labas@textale.lt, kad nusprendei suteikti antrą šansą savo nesudėvėtai madai.
  3. Susitarkime dėl tau patogiausio tekstilės gaminių perdavimo būdo. Drabužius mums perduoti galima „TEXTALE“ studijoje Vilniuje ir Kaune esančioje fizinėje parduotuvėje arba atsiųsti paštomatu.
  4. Džiaukis atlygiu – tvaresne aplinka ir uždirbtais pinigais arba „TEXTALE“ taškais!

Priėmimo taisyklės

Pardavimui priimami sezoniniai vyriški ir moteriški drabužiai, avalynė, aksesuarai ir namų tekstilė. Prieš parduodama tavo atneštą nesudėvėtą madą, „TEXTALE“ komanda įvertina jos būklę, realizavimo galimybes, vertę ir, su daiktų savininku suderinus pardavimo sąlygas, paruošia bei parduoda už tave!

Daiktų dovanojimas

Dovanojamų daiktų kiekis iš fizinių asmenų nėra ribojamas, tačiau apranga turi būti tinkama dėvėti, švari ir tvarkinga. Dovanojimui priimame nešiojimui tinkamą vyrišką, moterišką, vaikišką aprangą, audinius ir namų tekstilę.

Papildomos paslaugos

Esant skalbimo, valymo poreikiui, už šias paslaugas atsiskaitoma iš anksto, pagal patvirtintą kainyną. Taisymo ir atnaujinimo paslaugos laikinai neteikiamos.

Daiktų priėmimas Vilniuje veikiančioje antrinio dizaino ir mokymų studijoje (Ankštoji g. 5):

  1. Daiktų savininkas informuoja „TEXTALE“ apie norą perduoti iki 20 vnt. nebenešiojamų daiktų per „Facebook“ ar „Instagram“  (@textale.lt) asmenines žinutes arba el. pašto adresu labas@textale.lt. Suderinamas patogiausias daiktų perdavimo būdas (atnešti į studiją ar nusiųsti paštomatu) ir laikas.
  2. Gavus „TEXTALE“ patvirtinimą, tvarkingai supakuotus daiktus savininkas pristato sutartu būdu – atneša į studiją arba atsiunčia paštomatu.
  3. Gautus daiktus „TEXTALE“ išrūšiuoja, įvertina būklę, panaudojimo galimybes, atsiunčia savininkui pasiūlymo formą ir pasirūpina prekių pardavimu, atidavimu labdarai arba panaudojimu naujiems

Daiktų priėmimas fizinėje „TEXTALE“ parduotuvėje Kaune (Pramonės pr. 14, Žalioji galerija, 2 salė):

  1. Nenešiojamus drabužius, avalynę, aksesuarus ar tekstilės gaminius savininkas atneša į parduotuvę Kaune, kur „TEXTALE“ komanda juos peržiūri, įvertina ir nusprendžia, ką galima parduoti, o ką – padovanoti arba panaudoti naujų drabužių gamybai.
  2. Priėmimo dienos – II ir IV, nuo 11.00 iki 16.00 val., sutartu laiku.
  3. Priėmimui kviečiame registruotis parašant „TEXTALE“ į „Facebook“ ar „Instagram“  (@textale.lt) arba el. pašto adresu labas@textale.lt.

Kaip vyksta vertinimas?

„TEXTALE “ parduotuvėse prekiaujame tik labai geros būklės, švariais ir tvarkingais sezoniniais drabužiais, avalyne, galanterijos gaminiais, papuošalais, aksesuarais bei kitais tekstilės gaminiais.

Nustatydami kainas, orientuojamės į aprangos elementų kokybę, jų pradinę kainą, vertiname jų atitiktį stiliaus tendencijoms ir vartotojų poreikiams.

Netikus „TEXTALE “ pasiūlytoms realizavimo sąlygoms, atneštus daiktus savininkas gali susigrąžinti. Informavus apie savo pageidavimą el. paštu per 48 val., tai galima padaryti nemokamai.

Uždarbis

Uždarbis už parduotus daiktus išmokamas „TEXTALE“ taškais arba pinigais.

Pasirinkus uždarbį „TEXTALE “ taškais, atgaunama 10 % daugiau nuo tuo metu esančios bendros pardavimo kainos. Gautus taškus, kurie santykiu 1:1 atitinka tam tikrą pinigų sumą, galima panaudoti „TEXTALE “ prekėms ir paslaugoms įsigyti (įskaitant taisymą ir atnaujinimą).

Uždarbis pinigais ir „TEXTALE “ taškais sumokamas po daiktų pardavimo, pervedant mėnesio sumą į nurodytą banko sąskaitą arba atsiunčiant „TEXTALE “ taškų kuponą. Atsiskaitoma iki kito mėnesio paskutinės dienos.

Daikto vertė, EurSavininko uždarbis „Textale“ taškaisSavininko uždarbis, išmokant Eur
<9,99 30% daikto vertės20% daikto vertės
10,00-49,99 60% daikto vertės50% daikto vertės
50,00-199,99 80% daikto vertės70% daikto vertės
>200,00 90% daikto vertės80% daikto vertės

Uždarbio skaičiavimo pavyzdys:

Agnė į „TEXTALE “ atnešė dvi sukneles. Vienos vertė – 20 Eur, kitos – 50 Eur. Šias sukneles, atlikus jų įvertinimą, nuspręsta parduoti. Jei Agnė pasirinks atlygį gauti „TEXTALE “ taškais, ji gaus jų už 52 Eur (20 x 0,6 + 50 x 0,8 = 52). Jei savo uždarbį Agnė norės atgauti pinigais, ji gaus 45 Eur (20 x 0,5 + 50 x 0,7 = 45).

Paslaugų mokesčiai

Už kiekvieną pardavimui priimtą daiktą mokamas 1 Eur VIENETO ADMINISTRACINIS MOKESTIS. Atsiskaityti reikia iš anksto, atidavus daiktus pardavimui.

Nustačius, kad daiktui reikalingos valymo, plovimo, taisymo ar atnaujinimo paslaugos, jos apmokestinamos pagal galiojantį „TEXTALE “ paslaugų kainyną. Už papildomas paslaugas atsiskaitoma iš anksto, po daiktų patvirtinimo.

Svarbu: pardavimų tvarka ir nuolaidų politika

„TEXTALE“ įsipareigoja pardavinėti savininko perduotus daiktus iki 12 mėn. Po 3 mėn. nuo pardavinėjimo pradžios bendra prekės kaina platformoje gali būti mažinama 30%, po 6 mėn. – 50%, po 9 mėn. – 70%.

Praėjus 12 mėn. laikotarpiui savininkas gali daiktus susigrąžinti arba padovanoti „TEXTALE“. Išimtiniais atvejais „TEXTALE“ pasilieka galimybę vietoje daikto išmokėti jo likutinė vertę (savininko uždarbį) „TEXTALE“ taškais.

Kita informacija

ATKREIPIAME DĖMESĮ, kad dėl ypač suintensyvėjusio norinčių parduoti savo daiktus srauto, galimi paslaugų vėlavimai.

Dėl jūsų kuriamų antrinio dizaino gaminių pristatymo ir prekybos TEXTALE.lt platformoje kviečiame susisiekti el. pašto adresu labas@textale.lt.