DALINTIS PER TEXTALE PAPRASTA! ATNAUJINTOS DAIKTŲ PRIĖMIMO TAISYKLĖS

Turi daiktų, kurių nebenešioji? Pats metas su jais atsisveikinti! Kviečiame parduoti arba padovanoti, kad daiktai keliautų iš rankų į rankas.

TEXTALE padės PARDUOTI, nepardavinėjant!

Supakuok iki 20 vnt. geriausios kokybės švarių, tvarkingų ir stilingų nebenešiojamų daiktų ir perduok juos TEXTALE komandai Vilniuje arba Kaune. Pardavimui priimami sezoniniai vyriški ir moteriški drabužiai, avalynė, galanterija, aksesuarai ir papuošalai (bižuterija). Mes įvertinsime daiktų tolimesnio realizavimo galimybes, įkainosime, suderinsime sąlygas, paruošime ir pardavinėsime už tave.

Nesi tikras, ar daiktai tinkami pardavimui? TEXTALE komanda patars, kaip išsaugoti didžiausią daikto vertę panaudojimo grandinėje: nukreipti pardavimui, dovanoti paramai arba atidėti medžiagų panaudojimui.

PAPILDOMOS PASLAUGOS: Esant skalbimo, valymo poreikiui, už paslaugas atsiskaitoma iš anksto, pagal patvirtintą kainininką. Taisymo ir atnaujinimo paslaugos laikinai neteikiamos.

NORI PADOVANOTI? Dovanojamų daiktų kiekis iš fizinių asmenų nėra ribojamas, tačiau apranga turi būti tinkama dėvėti, švari ir tvarkinga. Dovanojimui priimame nešiojimui tinkamą vyrišką, moterišką, vaikišką aprangą, audinius ir namų tekstilę.

Daiktų priėmimas VILNIUJE:

  • Nekontaktinis, kai jūs informuojate mus žinute Facebook/ Instagram (Textale.lt) arba el. paštu labas@textale.lt apie norą parduoti su TEXTALE. Suderiname perdavimo būdą, priėmimo laiką. Gavę mūsų patvirtinimą, supakuojate ir atnešate daiktus į TEXTALE studiją arba atsiunčiate mums paštomatu. Gautus daiktus mes išrūšiuojame, įvertiname būklę, realizacijos galimybes, atsiunčiame jums pasiūlymo formą, suderiname priėmimo sąlygas.
  • Kontaktinis, savininkui dalyvaujant vertinime, TEXTALE studijoje (Ankštoji g. 5, Vilniuje) šiuo metu nevykdomas.

Daiktų priėmimas KAUNE:

  • Kontaktinis, savininkui dalyvaujant vertinime, iš anksto rezervavus laiką TEXTALE parduotuvėje (Žalioji galerija, 01 salė, Pramonės pr. 14, Kaunas). Priėmimo dienos – II ir IV, 11.00-16.00 val. Dėl priėmimo laiko rezervacijos susisiekti žinute Facebook/ Instagram (Textale.lt) arba el. paštu labas@textale.lt
  • Nekontaktinis, kai jūs informuojate mus žinute Facebook/ Instagram (Textale.lt) arba el. paštu labas@textale.lt apie norą parduoti su TEXTALE. Gavę mūsų patvirtinimą, supakuojate ir atnešate daiktus į TEXTALE parduotuvę. Gautus daiktus mes išrūšiuojame, įvertiname būklę, realizacijos galimybes, atsiunčiame jums pasiūlymo formą, suderiname priėmimo sąlygas.

Kaip vyksta vertinimas?

Pardavimui nukreipiame sezoninius, švarius ir tvarkingus, labai geros būklės, aukščiausios vertės daiktus. Nustatydami kainas, orientuojamės į aprangos elementų kokybę, naujo daikto kainą, vertiname atitiktį stiliaus tendencijoms, kaip ir vartotojų poreikiams. 

Atsiradus papildomų paslaugų poreikiui (valymas, plovimas), jos apmokestinamos papildomai. 

Pardavimui nepriimtus daiktus kviečiame padovanoti. TEXTALE juos paskirsto paramos organizacijoms arba atideda perdarymui ir kitiems antrinio dizaino projektams. 

Netikus mūsų pasiūlytoms realizavimo sąlygoms, daiktus galite susigrąžinti. Už grąžinamus daiktus mokamas daiktų grąžinimo mokestis.

UŽDARBIS

Uždarbis už parduotus daiktus gali būti išmokamas Eur arba TEXTALE taškais.

Pasirinkus UŽDARBĮ TEXTALE TAŠKAIS, atgaunama +10% daugiau. Gautus TEXTALE taškus, kurie atitinka pinigų sumą Eur, vėliau galite panaudoti mūsų prekėms ir paslaugoms (įskaitant taisymo ir atnaujinimo) įsigyti. 

Uždarbis tiek Eur, tiek TEXTALE taškais sumokamas po daiktų pardavimo, pervedant mėnesio sumą į nurodytą banko sąskaitą arba atsiunčiant TEXTALE taškų kuponą. Atsiskaitoma iki sekančio mėn. 15 d.

Daikto vertė, EurSavininko uždarbis, išmokant EurSavininko uždarbis TEXTALE taškais 
<9,99 20% daikto vertės30% daikto vertės
10,00-49,99 50% daikto vertės60% daikto vertės
50,00-199,99 70% daikto vertės80% daikto vertės
>200,00 80% daikto vertės90% daikto vertės

Paslaugos mokesčiai 

Pirmą kartą sudarant komiso paslaugų sutartį, mokamas 10,00 Eur Sutarties administravimo mokestis. Atsiskaitoma iš anksto, sutarties sudarymo metu.

Papildomos valymo, plovimo, taisymo ir atnaujinimo paslaugos apmokestinamos pagal galiojantį TEXTALE paslaugų kainininką. Už papildomas paslaugas atsiskaitoma iš anksto, po daiktų patvirtinimo.  

Pageidaujant priduotus daiktus susigrąžinti, mokamas 7,90 Eur daiktų grąžinimo mokestis.

Lai daiktai keliauja iš rankų į rankas!

***

Dėl jūsų kuriamų antrinio dizaino gaminių pristatymo ir prekybos TEXTALE.lt platformoje kviečiame susisiekti labas@textale.lt.