PARDUOK, PADOVANOK

DABAR DALINTIS PER TEXTALE DAR PAPRASČIAU! NAUJOS DAIKTŲ PRIĖMIMO TAISYKLĖS

Pakanka supakuoti nebenešiojamus daiktus ir perduoti TEXTALE komandai. Mes juos išrūšiuosime pagal geriausio įmanomo panaudojimo galimybes, siekiant išsaugoti didžiausią jų vertę: nukreipsime pardavimui, esant poreikiui – pataisysime, kitus atidėsime paramai arba perkūrimui.

Pardavimui šiuo metu priimami vyriški ir moteriški drabužiai, avalynė, galanterija, aksesuarai ir papuošalai (bižuterija). 

Dovanoti kviečiame nešiojimui tinkamą vyrišką, moterišką, vaikišką aprangą, audinius ir namų tekstilę. 

Taisymo ir atnaujinimo paslaugos teikiamos pagal poreikį TEXTALE studijoje (Ankštoji g. 5, Vilniuje).

Daiktų priėmimo būdai:

  • Kontaktinis, savininkui dalyvaujant vertinime, iš anksto rezervavus laiką TEXTALE studijoje (Ankštoji g. 5, Vilniuje). Priėmimo dienos – II ir IV, 10.00-17.00 val. Dėl laiko rezervacijos susisiekti žinute Facebook/ Instagram (Textale.lt) arba el. paštu labas@textale.lt
  • Nekontaktinis, kai jūs informuojate mus žinute Facebook/ Instagram (Textale.lt) arba el. paštu labas@textale.lt apie norą parduoti savo daiktus per TEXTALE. Gavę mūsų patvirtinimą, supakuojate ir atnešate arba atsiunčiate daiktus mums paštomatu ar kitu jums priimtinu būdu. Gautus daiktus mes išrūšiuojame, įvertiname būklę, realizacijos galimybes, atsiunčiame jums pasiūlymo formą, suderiname priėmimo sąlygas. Atskirais atvejais galima papildoma daiktų paėmimo iš vietos paslauga.

Kaip vyksta vertinimas?

Pardavimui nukreipiame švarius ir tvarkingus, labai geros ir geros būklės, aukščiausios vertės daiktus. Nustatydami kainas priėmimo metu, orientuojamės į aprangos elementų kokybę, vertiname atitiktį stiliaus tendencijoms, kaip ir vartotojų poreikiams. 

Atsiradus papildomų paslaugų poreikiui (valymas, plovimas, taisymas, atnaujinimas), jos apmokestinamos papildomai. 

Pardavimui nepriimtus daiktus kviečiame padovanoti. TEXTALE juos paskirsto paramos organizacijoms arba atideda perdarymui ir kitiems antrinio dizaino projektams. 

Pageidaujant, daiktus galite susigrąžinti. Nekontaktinio priėmimo metu už grąžinamus daiktus mokamas daiktų grąžinimo mokestis.

UŽDARBIS

Kai pageidaujama uždarbį gauti Eur, uždarbis sumokamas po daiktų pardavimo, pervedant mėnesio sumą į nurodytą banko sąskaitą iki sekančio mėn. 15 d. 

PATRAUKLESNĖ GALIMYBĖ – UŽDARBIS TEXTALE TAŠKAIS, uždirbant +10% daugiau. TEXTALE taškus, kurie atitinka pinigų sumą Eur, vėliau galite panaudoti mūsų prekėms ir paslaugoms (įskaitant taisymo ir atnaujinimo) įsigyti. 

Daikto vertė, EurSavininko uždarbis, išmokant EurSavininko uždarbis TEXTALE taškais 
<9,99 20% daikto vertės30% daikto vertės
10,00-49,99 50% daikto vertės60% daikto vertės
50,00-199,99 70% daikto vertės80% daikto vertės
>200,00 90% daikto vertės100% daikto vertės (!)
PastabosNemokamas daiktų įkėlimo mokestis (!)

Paslaugos mokesčiai 

Už kiekvieną pardavimui skirtą daiktą, kai uždarbis išmokamas Eur, mokamas 1,00 Eur daikto įkėlimo mokestis (atsiskaitoma iš anksto, po pardavimui skirtų daiktų patvirtinimo).  

Administravimo mokesčiai nėra taikomi. 

Papildomos valymo, plovimo, taisymo ir atnaujinimo paslaugos apmokestinamos pagal galiojantį TEXTALE paslaugų kainininką. Už papildomas paslaugas atsiskaitoma iš anksto, po daiktų patvirtinimo.  

Daiktų grąžinimo atveju mokamas 7,90 Eur daiktų grąžinimo mokestis. Kontaktinio priėmimo metu grąžinimas galimas iškart, be papildomo mokesčio.

Lai daiktai keliauja iš rankų į rankas!

***

Dėl jūsų kuriamų antrinio dizaino gaminių pristatymo ir prekybos TEXTALE.lt platformoje kviečiame susisiekti labas@textale.lt.

Su linkėjimais, TEXTALE komanda