PAVASARIO TENDENCIJOS SU TEXTALE | 2023 - TEXTALE

PAVASARIO TENDENCIJOS SU TEXTALE | 2023

Svarstote, kokios stiliaus tendencijos pavasariui? Kaip atnaujinti ar paruošti savo spintą 2023 metų sezonui? Padėsime jums pasisemti įkvėpimo ir fantazijos, kaip šį pavasarį jaustis ir atrodyti lyg mados žurnalų puslapiuose.

Ryškiausios pavasario tendencijos: platūs spalvų tonų pasirinkimai, raukiniai, laisvi audiniai, akį patraukiantys džinsinių drabužių siluetai ir estetika alsuojantys klasikiniai kostiumėliai.

SPALVOS |

Spalvos visada buvo ir bus individualus dalykas. Su spalvomis jums linkime žaisti taip, kaip norite ir su tokiomis, su kuriomis geriausiai sutariate. Žinoma, pagal taisykles, kiekvienas sezonas turi savo populiariausias, tad užvesime jus ant kelio su spalvomis, kurias rekomenduojame rinktis šį 2023 metų pavasario sezoną.

Pagal spalvų institutą „Pantone“, šių ateinančių sezonų spalvos atspindi tai, kaip mes, vartotojai, įvykius ir aktualijas aplink save, perteikiame spalvomis.

Po kurio laiko 2023 metai tampa šiek tiek šviesesniu laikotarpiu, tad su tuo kartu grįžta ir ryškesnės spalvos, tačiau toli nenubėgame ir nuo žemiškų, ramių tonų. Ką matėme mados namų pristatymuose „Fashion week“ metu: ryški raudona, dėmesį patraukianti rožinė, ryškios geltona, oranžinė spalvos.

Jei norite pasilikti prie ramybės, rekomenduojame rinktis pastelinę, vasariškai žydro dangaus spalvą, pilką, turinčia levandos atspalvio, samanų žalią ar šlapią smėlį primenančią rudą.

Nepamirškite, visas ryškias spalvas galite prislopinti ramiomis, ir atvirkščiai, taip išlaikant balansą. 🙂

DŽINSO TENDENCIJA |

Jau dabar internete, greitosios mados parduotuvėse galime matyti vitrinas pilnas džinsinių drabužių. Tam, kad neapsigautumėte, patikslinsime. Grįžta būtent Y2K stiliaus tendencija, džinso pavidale.

Ką tai reiškia? Žemas liemuo, „crop-top“ tipo marškinėliai (gali būti net džinsiniai). Svarbiausia atsiminti, kad 2023 metų pavasario džinso tendencija nereiškia tik stilingi žemo ar aukšto liemens džinsai. Tai – ilgi, trumpi džinsiniai sijonai, marškiniai, marškinėliai. SS23 mados prekinio ženklo Diesel pristatyme galėjome matyti ir džinsą, papuoštą nėriniais.

Jei dvejojate, kaip derinti šį džinso drabužį, atsiminkite, šį sezoną geriausia džinsą derinti su džinsu – tikrai nesuklysite. 🙂

SILUETAI |

Šis sezonas išsiskiria ne tik spalvomis ar džinsiniais gaminiais, bet ir siluetų įvairove. Grįžtant prie džinsų temos, rekomenduojame šį sezoną spintoje turėti plačius/platėjančius, ilgus džinsus (žinoma jei tik jaučiatės gerai), „oversized“ tipo drabužiai vis dar keliauja koja kojon su naujomis tendencijomis, tad šį sezoną tikrai neprašausite pasirinkę „oversized“ tipo švarką, nebijokite rinktis ir asimetrinių siluetų kostiumėlių. Šį pavasarį nevenkite nėrinių, permatomų audinių, kutų. Suknelių tendencija šį sezoną turi neįprastą siluetą – žemesnis liemuo, platėjanti apačia, suknelių raštą rekomenduojame gėlėtą, žaismingą. Ir žinoma, šį pavasarį ryški, ilgalaikė tendencija, tapusi klasika –  aiškios, ryškios struktūros kelnių kostiumėliai.

Pabaigai, primename, kad visas šias mados tendencijas galite atkartoti lengvai ir tvariai, renkantis drabužius nebūtinai iš naujausių kolekcijų, o apsilankant atsakingos mados ir antrų rankų platformose, tokiose kaip „TEXTALE“.

Saulėto pavasario ir smagaus tvarių tendencijų kūrimo. 🙂

Su linkėjimais,

Gabija Jokšaitė (gabijjajok), TEXTALE stiliaus komanda

2023.03

Parašykite komentarą