APIE TEXTALE 

Kasmet Lietuvoje atliekomis tampa dešimtys tūkstančių tonų dėvėtos tekstilės, taip švaistant resursus! Socialinis verslas TEXTALE tęsia drabužių istorijas, prikeliant daiktus naujam gyvenimui. Jūs dovanojate nebereikalingus, tačiau antros galimybės vertus drabužius, iškeisdami juos į nuolaidą kitam apsipirkimui, o mes pasirūpiname atsakingu daiktų panaudojimu: išrūšiuojame, paskirstome paramai, paruošiame pardavimams, pataisome, atnaujiname, persiuvame, taip kuriant ne tik aplinkosauginius, bet ir socialinius pokyčius!

SAUGOK APLINKĄ su TEXTALE: DOVANOK – MAINYK – PRISIDĖK prie pokyčių!

KURK TVARŲ STILIŲ: PIRK ATSAKINGAI – SUTEIK ANTRĄ ŠANSĄ – IŠLIK ORIGINALUS!

Ką priimame?

Sezoninius, vis dar tinkamus dėvėti, švarius ir tvarkingus drabužius, porinę avalynę, galanterijos gaminius, kitus aksesuarus bei namų tekstilę.

Ką gaunate mainais?

Vienkartinę 15% nuolaidą pasipuošti antro šanso laukiančiais daiktais iš kitų bendraminčių spintos, kaip ir daug karmos taškų, prisidedant prie TEXTALE bendruomeninių veiklų išlaikymo, socialinių ir aplinkosauginių pokyčių Lietuvoje kūrimo.

Kur keliauja jūsų dovanoti daiktai?

Visi gauti daiktai pirmiausia atsakingai išrūšiuojami. Dalis gaminių paruošiami parduotuvėlei, siekiant generuoti pajamas grandinės veiklų išlaikymui. 

Didžioji dalis dovanotų daiktų šiuo metu paskirstomi socialinėms organizacijoms, teikiant neatlygintiną paramą daiktais jų globojamoms grupėms.

Trečioji daiktų dalis atskiriama edukacinėms TEXTALE taisymo, atnaujinimo ir perkūrimo dirbtuvėms, kuriose dizainerių, kūrėjų-entuziastų ir studijos lankytojų panaudojami kaip antrinė žaliava naujiems gaminams kurti. 

Likusi dalis daiktų, atsakingai atrūšiuotų pagal rūšis, audinius, perdirbimo galimybes, kt., patenka į sandėliavimo zoną, kur kaip žaliava saugoma ateities perdarymo projektams.

Aplinkosauginė, socialinė, bendruomeninė nauda

Kuriamas aplinkosauginis pokytis: skatinamas atsakingas pirkimas ir pakartotinis gaminių naudojimas, mažinant išteklių švaistymą, atliekų susidarymą ir aplinkos taršą.

Socialinė nauda: Į tekstilės rūšiavimo, žaliavų ir gaminių paruošimo, taisymo, atnaujinimo ir perdarymo veiklas įsitraukia gausus būrys savanorių bei asmenų iš socialiai pažeidžiamų grupių. Inicijuojant socialinių grupių įtraukties projektus, realizuojamos ne tik socialinės, bet ir finansinės paramos galimybės. Plačiau apie VšĮ „Resursai tvariai plėtrai“ paramos projektus skaitykite https://textale.lt/blog/.

Palaikomos bendruomeninės veiklos: TEXTALE kviečia tvariai švęsti šventes, dalyvauti mainų vakarėliuose, stiliaus ir kūrybinėse dirbtuvėse, įvairiuose kituose edukaciniuose renginiuose, bendruomenių telkimo, socialinės paramos, aplinkosauginiuose ir meno projektuose, taip skatinant visuotinę sąmoningo vartojimo kultūrą, atsakingą madą, bendruomeniškumą. Naujausią TEXTALE informaciją seksite draugaudami facebook https://www.facebook.com/textale.lt/?ref=br_rs ir instagram @textale.lt.  

 

TEXTALE.lt PARDUOTUVĖ

TEXTALE.lt parduotuvėje prekiaujama stilingais dėvėtais (t.t. vintažinio stiliaus) drabužiais, avalyne bei aksesuarais ir TEXTALE dirbtuvėse sukurtais perdirbiniais iš antrinių žaliavų, antram gyvenimui prikeliant gamybinius tekstilės likučius, brokuotus gaminius, naudotas medžiagas.

Kadangi mūsų bendruomenė ypač vertina vintažinio stiliaus drabužius, TEXTALE.lt parduotuvėje rasite atskirą virtualią praeities prisiminimais alsuojančių 8-tojo ir 9-tojo dešimtmečio stiliaus gaminių spintą. 

TEXTALE.lt parduotuvėje prekiaujama ir kitų antrinio dizaino kūrėjų gaminiais. Parduotuvė veikia kaip prekybos agentas, taikant maržos apmokestinimo schemą.

Visą TEXTALE.lt spintos asortimentą rasite TEXTALE studijoje, T. Ševčenkos g. 16i, Vilnius.

PIRKIMO NUOSTATOS

Skatiname PIRKTI tik gerai apgalvojus poreikius ir NAUDOTI ATSAKINGAI! 

Neapsisprendžiant dėl prekės reikalingumo ar kylant abejonių dėl gaminio išvaizdos (ekrane matomas prekės atspalvis gali kiek skirtis nuo realaus vaizdo), komplektacijos, dydžio, būklės, audinio sudėties, rekomenduojame daiktus apžiūrėti ir pasimatuoti, atvykus į TEXTALE studiją (T. Ševčenkos g. 16i, Vilniuje).  Prekiaujame kruopščiai atrinktais, įvertintos kokybės, švariais ir tvarkingais gaminiais. Visi TEXTALE.lt elektroninėje parduotuvėje parduodami daiktai yra eksponuojami fizinėje parduotuvėje. Prieš naudojimą, visas įsigytas prekes rekomenduojame išskalbti pakartotinai arba išvalyti.

Tvarumas

TEXTALE misija paremta nuolatiniais tvaresnių sprendimų ieškojimais, stengiantis kiek įmanoma labiau mažinti veiklų poveikį aplinkai: rūšiuojame atliekas, nenaudojame vienkartinių plastikinių indų, mažiname vienkartinių pakuočių naudojimą, spausdinime ant perdirbto popieriaus ir kt. Siunčiamas prekes pakuojame naudodami popierinę pakuotę. Esant galimybei, tinkamą pakuotę visada stengiamės naudoti pakartotinai.

Atsiskaitymo sąlygos

Apmokėjimas už prekes galimas:

  1. Bankiniu pavedimu į VšĮ „Resursai tvariai plėtrai“ (JA k. 304763989) sąskaitą Nr. LT40 7044 0600 0820 8585 AB SEB bankas;
  2. Per saugių mokėjimų platformą Paysera;
  3. Apmokant grynais, atsiimant daiktus TEXTALE studijoje (T. Ševčenkos g. 16i, Vilniuje).

Prekių atsiėmimas/ pristatymas

Gavę užsakymo patvirtinimą/ apmokėjimą, pasistengsime daiktus paruošti atsiėmimui/ siuntimui per įmanomai trumpiausią laiką.

Elektroninėje TEXTALE.lt parduotuvėje įsigytus/užsakytus daiktus galite NEMOKAMAI atsiimti TEXTALE studijoje (T. Ševčenkos g. 16i, Vilniuje), studijos darbo metu (I-V: 11.00-19.00 val. ir VI: 11.00-16.00 val). Daiktai, už kuriuos apmokėta, parduotuvėje laikomi iki 14 dienų. Užsakyti daiktai, už kuriuos atsiskaitymas numatytas vietoje, parduotuvėje laikomi ne ilgiau kaip 3 darbo dienas.  

Apie siuntos išsiuntimą informuosime jus el. paštu, kuriame rasite siuntos registracijos Lietuvos pašto sistemoje kodą.

Pristatymas Lietuvoje (būdas pasirenkamas užsakymo metu):

  • naudojantis Lietuvos pašto paslaugomis, kai atsiimama artimiausiame Lietuvos pašto poskyryje. Įprastai siuntimas užtrunka 1-3 darbo dienas po išsiuntimo. Siunčiama registruotu paštu. Pristatymo paslaugos kaina – 3,00 EUR (įskaitant PVM).
  • naudojantis Lietuvos pašto LP EXPRESS terminalais. LP EXPRESS – platus siuntų terminalų tinklas šalyje: 46 Lietuvos miestuose ir miesteliuose 24/7 veikia 148 terminalai. Pasitikrinti, kur rasti arčiausiai jūsų esantį LP EXPRESS terminalą, galite https://post.lt/paslaugu-teikimo-vietos. Įprastai siuntimas užtrunka 1-2 darbo dienas po išsiuntimo. Pristatymo paslaugos kaina – 3,50 EUR (įskaitant PVM).
  • per kurjerį – į namus, darbą ar kitu nurodytu adresu Toks siuntimas įprastai užtrunka 1-3 darbo dienas nuo išsiuntimo. Paslaugos kaina – 4,00 EUR (įskaitant PVM).

Jeigu po 4 darbo dienų nuo užsakymo patvirtinimo laiško gavimo siuntos dar negavote, prašome kreiptis į artimiausią Lietuvos pašto skyrių.

Pristatymas į užsienio šalis galimas, naudojantis Lietuvos pašto paslaugomis. Įprastu atveju siuntimo paslauga užtruks 1-2 savaites nuo išsiuntimo. Siunčiama registruotu paštu, todėl siuntos kelią galite sekti per post.lt sistemą, įvedę išsiuntimo patvirtinimo laiške gautą siuntos registracijos numerį.  Bendra paslaugos siunčiant į užsienio šalis kaina – 10,00 Eur (įskaitant PVM). Pašto tarnybų pristatymo sąlygos skirtingose šalyse gali skirtis. 

Grąžinimas

Atkreipiame dėmesį, kad grąžinimas galimas tik kai kuriems gaminiams iš ANTRINIO DIZAINO GAMINIŲ kategorijos. Apie konkrečios prekės grąžinimo galimybes parduotuvėje informuojama atskiru įrašu prie gaminio aprašo. Tokias prekes galima grąžinti per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos.

Didžioji dalis TEXTALE.lt parduotuvėje prekiaujamų gaminių – naudoti. Vadovaujantis Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos pateikiama informacija, naudotos prekės patenka į negrąžinamų ir nekeičiamų prekių sąrašą, todėl įsigijus tokias prekes ir vėliau persigalvojus dėl jų reikalingumo, tokių prekių pardavėjas neprivalo priimti  – jos gali būti keičiamos ar grąžinamos tik pardavėjui geranoriškai sutikus.

Dėl tos priežasties, TEXTALE komanda, ruošdama prekes pardavimui, atsakingai ir kruopščiai įvertina kiekvieno gaminio būklę. Aprašydami prekę, stengiamės pirkėją kuo aiškiau ir detaliau informuoti apie prekės būklę ir tinkamumą naudoti pagal paskirtį. Kylant abejonių dėl prekės reikalingumo ar jos atitikties kokybiniams reikalavimams, siūlome pirkėjui pasinaudoti daikto patikrinimo teise, t. y. atidžiai ją apžiūrėti ir pasimatuoti, perkant fizinėje TEXTALE parduotuvėje (T. Ševčenkos g. 16i, Vilniuje).

Gavę, apžiūrėję ar pasimatavę, netikusią prekę galite grąžinti per 2 darbo dienas nuo daikto gavimo dienos. Apie poreikį grąžinti būtina informuoti pardavėją el. paštu labas@textale.lt! Siuntimo kaštus padengia pirkėjas. Atgavę daiktą, grąžinsime pirkėjui sumokėtus pinigus.

Grąžinimo politika netaikoma pirkėjų įsigytiems dovanų čekiams. Taip pat pasiliekame teisę negrąžinti pinigų už prekes, kurios buvo naudotos po įsigijimo momento, kaip ir tais atvejais, kai įtariamas piktnaudžiavimas, matomi akivaizdūs prekės pažeidimai ar kitas kokybės pabloginimas.

Grąžinimas galimas šiais būdais:

  • atnešant į TEXTALE studiją, adresu T. Ševčenkos g. 16i, Vilniuje. Grąžinamos prekės priimamos, užpildant grąžinimo formą ir pateikiant apmokėjimo įrodymą;
  • naudojantis Lietuvos paštas paslaugomis. Apie grąžinamą prekę privalu informuoti, atsakant į užsakymo metu iš pardavėjo gautą laišką, el. pašto adresu labas@textale.lt. Grąžinamas prekes prašome supakuoti į vieną pakuotę ir tvarkingai užklijuoti. Visas su siuntimu (grąžinant) susijusias išlaidas dengia pirkėjas.

Keitimas nėra galimas. Norint pakeisti prekę, pirmiausia riekėtų ją grąžinti ir užsisakyti naują.

 

KLIENTŲ APTARNAVIMAS (užsakymų vykdymas, atsakymas į užklausas, gautas el.paštu labas@textale.lt)

I-V   11.00-19.00 val.
VI    11.00-15.00 val.
VII     –

 

PAGALBA. Jeigu nerandate atsakymo į jums rūpimą klausimą, susisiekite el. paštu labas@textale.lt