APIE TEXTALE.lt spintą/ PIRKIMO POLITIKA

TEXTALE komanda kviečia dalintis tuo, kas nepritapo jūsų spintose! Platformoje prekiaujama stilingais kokybiškais dėvėtais drabužiais, avalyne, galanterija ir aksesuarais. Tvarių gaminių skyriuje rasite naują vietos kūrėjų produkciją ir antrinio dizaino gaminius.

Visi antro šanso spintoje esantys daiktai yra JŪSŲ – padovanoti arba pristatyti pardavimui, naudojantis TEXTALE komiso paslaugomis.

TEXTALE priimami švarūs ir tvarkingi, dėvėti tinkami drabužiai, avalynė, galanterija, papuošalai ir aksesuarai. Plačiau apie sąlygas parduoti arba padovanoti skaitykite čia

Kategorijoje TVARŪS GAMINIAI prekiaujama dizainerių bei entuziastų kuriamais dizaino gaminiais ir perdirbiniais, antram gyvenimui prikeliant gamybinius tekstilės likučius, brokuotus gaminius, naudotas medžiagas. Parduotuvė veikia kaip prekybos agentas, taikant maržos apmokestinimo schemą. Dėl prekybos tvariais ir antrinio dizaino gaminiais TEXTALE.lt spintoje kviečiame susisiekti labas@textale.lt

Kadangi mūsų bendruomenė ypač vertina vintažinio stiliaus drabužius, TEXTALE.lt parduotuvėje rasite atskirą virtualią praeities prisiminimais alsuojančių 8-tojo ir 9-tojo dešimtmečio stiliaus gaminių spintą. 

Atkreipiame dėmesį, kad naudoti (dažniau – vintažo kategorijos) daiktai gali turėti smulkių dėvėjimosi požymių. Esant pastebimiems trūkumams, apie tai informuojama prekės apraše.

Prekės spalva realybėje ir nuotraukoje gali šiek tiek skirtis dėl ekrano nustatymų ar pasirinkto apšvietimo fotografuojant.

TEXTALE.lt spintoje prekiaujama dideliu skaičiumi unikalių, skirtingų gamintojų gamintų dėvėtų ir naujų daiktų, kurie ne visada atitinka standartinės dydžių lentelės išmatavimus. Todėl TEXTALE komanda pateikia didžiosios dalies daiktų išmatavimus, taip pat pažymi realaus esamo dydžio įvertinimo informaciją.

PIRKIMO NUOSTATOS

Skatiname PIRKTI tik tada, kai reikia, ir NAUDOTI ATSAKINGAI! 

TEXTALE.lt spintoje esantys daiktai yra kruopščiai atrinkti, įvertintos kokybės, tvarkingi.

Rekomenduojame prieš dėvėjimą drabužius išskalbti papildomai. 

Tvarumas

TEXTALE misija paremta nuolatiniais tvaresnių sprendimų ieškojimais, stengiantis kiek įmanoma labiau mažinti veiklų poveikį aplinkai. Patys būdami daugkartinių (Zero Waste) produktų iš tekstllės gamintojai, savo kasdieninėje buityje naudojame daugkartinius maišelius, dėklus, servetėles, kosmetinius diskelius, kt. Darbo vietose ir namuose rūšiuojame atliekas, nenaudojame vienkartinių plastikinių indų, mažiname kitų vienkartinių pakuočių naudojimą, spausdinime ant perdirbto popieriaus ir kt. Siunčiamas prekes pakuojame naudodami popierinę pakuotę. Esant galimybei, tinkamą pakuotę visada stengiamės naudoti pakartotinai.

Atsiskaitymo sąlygos

Apmokėjimas už prekes galimas:

  1. Bankiniu pavedimu į VšĮ „Resursai tvariai plėtrai“ (JA k. 304763989) sąskaitą Nr. LT40 7044 0600 0820 8585 AB SEB bankas;
  2. Per saugių mokėjimų platformą Paysera.

Prekių atsiėmimas/ pristatymas

Gavę užsakymo patvirtinimą/ apmokėjimą, pasistengsime daiktus paruošti ir išsiųsti per įmanomai trumpiausią laiką.

Siuntimo paslaugų įkainiai yra nurodyti užsakymo formoje. 

Pristatymas Lietuvoje (būdas pasirenkamas užsakymo metu):

  • naudojantis Lietuvos pašto LP EXPRESS terminalais. LP EXPRESS siuntos bei terminalai veikia 46 Lietuvos miestuose  ir miesteliuose (148 terminalai), jums patogiu laiku (24/7) ir yra reguliariai dezinfekuojami. Rekomenduojame karantino laikotarpiu rinktis šį būdą, siuntas atsiimant be papildomo kontakto su žmonėmis, taip saugant save ir kitus.  Pasitikrinti, kur rasti arčiausiai jūsų esantį LP EXPRESS terminalą, galite https://post.lt/paslaugu-teikimo-vietos. Įprastai siuntimas užtrunka 1-3 darbo dienas po išsiuntimo. Karantino laikotarpiu galimi vėlavimai. Pristatymo į paštomatą kaina – 2,50 Eur. 
  • per kurjerį – į namus, darbą ar kitu nurodytu adresu. Toks siuntimas įprastai užtrunka 1-5 darbo dienas nuo išsiuntimo. Paslaugos kaina – 7 Eur (įskaitant Pvm).

Jeigu po 5 darbo dienų nuo užsakymo patvirtinimo laiško gavimo siuntos dar negavote, prašome kreiptis į artimiausią Lietuvos pašto skyrių.

Pristatymas į užsienio šalis galimas, naudojantis Lietuvos pašto paslaugomis. Įprastu atveju siuntimo paslauga užtruks 1-2 savaites nuo išsiuntimo. Siunčiama registruotu paštu, todėl siuntos kelią galite sekti per post.lt sistemą, įvedę išsiuntimo patvirtinimo laiške gautą siuntos registracijos numerį.  Bendra paslaugos siunčiant į užsienio šalis kaina – 7 Eur (įskaitant PVM). Pašto tarnybų pristatymo sąlygos skirtingose šalyse gali skirtis. 

Grąžinimas

Nuo šiol didžiąją dalį jums netikusių prekių galite GRĄŽINTI NEMOKAMAI, apmokant tik pašto siuntimo išlaidas! Atkreipiame dėmesį, kad apie prekes, kurioms netaikoma grąžinimo politika, informuojama atskiru įrašu prie gaminio aprašo. 

Didžioji dalis TEXTALE.lt parduotuvėje prekiaujamų gaminių yra naudoti. Vadovaujantis Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos pateikiama informacija, naudotos prekės patenka į negrąžinamų ir nekeičiamų prekių sąrašą, todėl įsigijus tokias prekes ir vėliau persigalvojus dėl jų reikalingumo, tokių prekių pardavėjas neprivalo priimti  – jos gali būti keičiamos ar grąžinamos tik pardavėjui geranoriškai sutikus.

Todėl GRĄŽINIMO GALIMYBĖ traktuojama kaip geranoriška TEXTALE iniciatyva, siekiant kuo didesnio patogumo pirkėjui.

TEXTALE komanda, ruošdama prekes pardavimui, atsakingai ir kruopščiai įvertina kiekvieno gaminio būklę. Aprašydami prekę, stengiamės pirkėją kuo aiškiau ir detaliau informuoti apie prekės ypatybes, būklę ir tinkamumą naudoti pagal paskirtį. Kylant konkrečių klausimų, kviečiame susisiekti žinute Facebook textale.lt arba labas@textale.lt. 

Netikusią prekę iš ANTRŲ RANKŲ SPINTOS ASORTIMENTO turite galimybę grąžinti per 14 dienų nuo prekės gavimo dienos. Tačiau prekės grąžinimą prašome suderinti iš anksto, per 5 dienas nuo daikto gavimo dienos susisiekiant su mumis elektroniniu paštu labas@textale.lt.  

TVARAUS ir ANTRINIO DIZAINO GAMINIUS turite teisę grąžinti per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos. Apie poreikį grąžinti būtina informuoti pardavėją el. paštu labas@textale.lt. 

Grąžinimo politika netaikoma pirkėjų įsigytiems dovanų čekiams. Taip pat pasiliekame teisę negrąžinti pinigų už prekes, kurios buvo naudotos po įsigijimo momento, kaip ir tais atvejais, kai įtariamas piktnaudžiavimas, matomi akivaizdūs prekės pažeidimai ar kitas kokybės pabloginimas.

Grąžinamas prekes prašome supakuoti į vieną pakuotę ir tvarkingai užklijuoti. Visas su siuntimu (grąžinant) susijusias išlaidas dengia pirkėjas. 

Atgavus daiktą, pinigai grąžinami į pirkėjo sąskaitą per 7 dienas. 

Keitimas nėra galimasNorint pakeisti prekę, pirmiausia riekėtų ją grąžinti ir užsisakyti naują.

PAGALBA. Jeigu nerandate atsakymo į jums rūpimą klausimą, susisiekite el. paštu labas@textale.lt