PIRKIMO POLITIKA

„TEXTALE“ nesudėvėtos mados platformoje prekiaujama stilingais kokybiškais dėvėtais drabužiais, avalyne, galanterija ir aksesuarais. Tvarių gaminių skyriuje rasite naują vietos kūrėjų produkciją ir antrinio dizaino gaminius.

Visi nesudėvėtos mados platformoje parduodami daiktai yra JŪSŲ padovanoti arba pristatyti pardavimui, naudojantis Parduok su TEXTALE” paslaugomis.

„TEXTALE“ priimami švarūs (naujai išplauti arba išvalyti), tvarkingi, dėvėti tinkami drabužiai, avalynė, galanterija, papuošalai (bižuterija) ir aksesuarai.

Dovanojantys, mainais gauna 10% nuolaidą visiems nenukainotiems gaminiams iš „TEXTALE“ antrų rankų asortimento. Plačiau apie sąlygas parduoti arba padovanoti skaitykite čia

Kategorijoje TVARŪS GAMINIAI” prekiaujama dizainerių bei entuziastų kuriamais dizaino gaminiais ir perdirbiniais, antram gyvenimui prikeliant gamybinius tekstilės likučius, brokuotus gaminius, naudotas medžiagas. Parduotuvė veikia kaip prekybos agentas, taikant maržos apmokestinimo schemą. Dėl prekybos tvariais ir antrinio dizaino gaminiais „TEXTALE” nesudėvėtos mados platformoje kviečiame susisiekti labas@textale.lt

Kadangi mūsų bendruomenė ypač vertina vintažinio stiliaus drabužius, „TEXTALE” parduotuvėje rasite ir praeities prisiminimais alsuojančių 8-tojo ir 9-tojo dešimtmečio stiliaus gaminių. 

PIRKIMO NUOSTATOS

Skatiname PIRKTI tik tada, kai reikia, ir NAUDOTI ATSAKINGAI! 

„TEXTALE” nesudėvėtos mados platformoje parduodami daiktai yra kruopščiai atrinkti, inspektuoti, paruošti naudojimui, daikto būklė nurodoma prekės apraše. Atkreipiame dėmesį, kad naudoti (ypač vintažo kategorijos) daiktai gali turėti smulkių dėvėjimosi požymių. Esant pastebimiems trūkumams, apie tai informuojama prekės apraše.

Prekės spalva realybėje ir nuotraukoje gali šiek tiek skirtis dėl ekrano nustatymų ar pasirinkto apšvietimo fotografuojant.

„TEXTALE” nesudėvėtos mados platformoje prekiaujama dideliu skaičiumi unikalių, skirtingų gamintojų gamintų dėvėtų ir naujų daiktų, kurie ne visada atitinka standartinės dydžių lentelės išmatavimus. Todėl TEXTALE” komanda pateikia didžiosios dalies daiktų išmatavimus, taip pat pažymi realaus esamo dydžio įvertinimo informaciją.

Rekomenduojame prieš dėvėjimą drabužius išskalbti papildomai. 

Tvarumas

„TEXTALE” misija paremta nuolatiniais tvaresnių sprendimų ieškojimais, stengiantis kiek įmanoma labiau mažinti veiklų poveikį aplinkai. Patys būdami daugkartinių (angl. „Zero Waste”) produktų iš tekstllės gamintojai, savo kasdieninėje buityje stengiamės naudoti daugkartinę pakuotę, įrankius ir priemones. Darbo vietose ir namuose rūšiuojame atliekas, stengiamės nenaudoti vienkartinių plastikinių indų, mažiname kitų vienkartinių pakuočių naudojimą, spausdinime ant perdirbto popieriaus ir kt. Siunčiamas prekes pakuojame naudodami popierinę pakuotę. Esant galimybei, tinkamą pakuotę visada stengiamės naudoti pakartotinai.

Atsiskaitymo sąlygos

Apmokėjimas už prekes ir paslaugas galimas:

  1. Už prekes www.textale.lt – per saugių mokėjimų platformą Paysera.
  2. Už prekes ir paslaugas – bankiniu pavedimu į VšĮ „Resursai tvariai plėtrai“ (JA k. 304763989) sąskaitą Nr. LT40 7044 0600 0820 8585 AB SEB bankas.
  3. Už prekes ir paslaugas grynais arba kortele „TEXTALE” parduotuvėse.

Prekių atsiėmimas/ pristatymas

Prekių nerezervuojame. 

Gavę užsakymo patvirtinimą/ apmokėjimą, stengiamės užsakymus paruošti per įmanomai trumpiausią laiką.

Pristatymas Lietuvoje (būdas pasirenkamas užsakymo metu):

  • naudojantis Lietuvos pašto LP EXPRESS terminalais. LP EXPRESS siuntos bei terminalai veikia 87 Lietuvos miestuose ir miesteliuose (280 terminalai), jums patogiu laiku (24/7) ir yra reguliariai dezinfekuojami. Pasitikrinti, kur rasti arčiausiai jūsų esantį LP EXPRESS terminalą, galite https://post.lt/paslaugu-teikimo-vietos. Įprastai siuntimas užtrunka 1-3 darbo dienas po išsiuntimo. Švenčių laikotarpiu galimi vėlavimai. Pristatymo į paštomatą kaina – 3,50 Eur. 
  • per kurjerį – į namus, darbą ar kitu nurodytu adresu. Toks siuntimas įprastai užtrunka 1-5 darbo dienas nuo išsiuntimo. Paslaugos kaina – 7,00 Eur (įskaitant Pvm).

PERKANT UŽ 40 EUR ir DAUGIAU, SIUNTIMAS LIETUVOJE NEMOKAMAS! (siunčiama paštomatu). 

Siuntimo paslaugų įkainiai yra nurodyti užsakymo formoje. 

Jeigu po 5 darbo dienų nuo užsakymo patvirtinimo laiško gavimo siuntos dar negavote, prašome kreiptis į artimiausią Lietuvos pašto skyrių.

Pristatymas į užsienio šalis atliekamas naudojantis Lietuvos pašto paslaugomis. Įprastu atveju siuntimo paslauga užtruks 1-2 savaites nuo išsiuntimo. Siunčiama registruotu paštu, todėl siuntos kelią galite sekti per post.lt sistemą, įvedę išsiuntimo patvirtinimo laiške gautą siuntos registracijos numerį.  Bendra paslaugos siunčiant į užsienio šalis kaina – 7,00 Eur (įskaitant PVM). Pašto tarnybų pristatymo sąlygos skirtingose šalyse gali skirtis. 

Grąžinimas

PREKIŲ GRĄŽINIMAS TAIKOMAS TIK PERKANT INTERNETU (didžiajai daliai prekių). FIZINĖSE PREKYBOS VIETOSE ĮSIGYTŲ PREKIŲ GRĄŽINTI NĖRA GALIMYBĖS.

Perkant internetu, didžiąją dalį jums netikusių prekių galite GRĄŽINTI NEMOKAMAI, apmokant tik pašto siuntimo išlaidas! Atkreipiame dėmesį, kad apie prekes, kurioms netaikoma grąžinimo politika, informuojama atskiru įrašu prie gaminio aprašo. 

Didžioji dalis „TEXTALE” nesudėvėtos mados platformoje prekiaujamų gaminių yra naudoti. Vadovaujantis Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos pateikiama informacija, naudotos prekės patenka į negrąžinamų ir nekeičiamų prekių sąrašą, todėl įsigijus tokias prekes ir vėliau persigalvojus dėl jų reikalingumo, tokių prekių pardavėjas neprivalo priimti  – jos gali būti keičiamos ar grąžinamos tik pardavėjui geranoriškai sutikus.” Todėl GRĄŽINIMO perkant internetu GALIMYBĖ traktuojama kaip geranoriška „TEXTALE” iniciatyva, siekiant kuo didesnio patogumo pirkėjui.

„TEXTALE” komanda, ruošdama prekes pardavimui, atsakingai ir kruopščiai įvertina kiekvieno gaminio būklę. Aprašydami prekę, stengiamės pirkėją kuo aiškiau ir detaliau informuoti apie prekės ypatybes, būklę ir tinkamumą naudoti pagal paskirtį. Kylant konkrečių klausimų, kviečiame susisiekti žinute Facebook textale.lt arba labas@textale.lt. 

Netikusią prekę iš ANTRŲ RANKŲ ASORTIMENTO, kuriai taikoma grąžinimo politika, turite galimybę grąžinti. Tačiau apie konkrečios prekės grąžinimą PRIVALOMA informuoti iš karto, pamatavus, per 72 val. nuo daikto gavimo momento susisiekiant su mumis elektroniniu paštu labas@textale.lt. Grąžinama prekė turi būti išsiunčiama atgal per 72 val. nuo daikto gavimo momento.  Išsiuntus vėliau, „TEXTALE” (pardavėjas) pasilieka teisę grąžinamos prekės nepriimti ir pinigų už tokią prekę negrąžinti.

NAUJUS TVARAUS DIZAINO GAMINIUS turite teisę grąžinti per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos. Apie poreikį prekę grąžinti prašome informuoti pardavėją el. paštu labas@textale.lt. 

Grąžinimo politika netaikoma pirkėjų įsigytiems dovanų čekiams!

Taip pat pasiliekame teisę negrąžinti pinigų už prekes, kurios grąžinamos pažeistos, t.y. buvo naudotos po įsigijimo momento, sugadintos matavimosi metu, kaip ir tais atvejais, kai įtariamas piktnaudžiavimas, matomi akivaizdūs piktybiniai prekės pažeidimai ar kitas kokybės pabloginimas. Kiekvienas atvejis analizuojamas individualiai. Tačiau apie įvykusius grąžinamos prekės pažeidimus labai prašome informuoti iš anksto, kad greičiau būtų rastas abipusiai palankiausias sprendimas. 

Grąžinamas prekes prašome supakuoti į vieną pakuotę ir tvarkingai užklijuoti. Visas su siuntimu (grąžinant) susijusias išlaidas dengia pirkėjas. 

Atgavus daiktą, atlikus pakartotinį jo būklės įvertinimą, pinigai į pirkėjo sąskaitą grąžinami per 14 dienų.

Prekių keitimas nėra galimas. Norint pakeisti prekę, pirmiausia reikėtų ją grąžinti ir užsisakyti naują.

PAGALBA. Jeigu nerandate atsakymo į jums rūpimą klausimą, susisiekite el. paštu labas@textale.lt