Patarimai rudens spintai - TEXTALE

Patarimai rudens spintai

Rudens prisijaukinimo etape vis dažniau susimąstome apie savo spintos turinį. Rudens pradžia yra eksperimentų laikotarpis, kai laviruojame tarp saulėtų ir vėjuotų dienų. Spintos atžvilgiu prireikia lankstumo – kaip apsirengti, kad kai kurie sprendimai tiktų ir vėsiu rudens metu. Norėdami išsiaiškinti, apie ką yra rudens pradžia ir tolimesnio sezono pagrindiniai kriterijai, kalbiname asmeninę stilistę Viktoriją Kovrigą apie rudens garderobo optimizavimą.

PRADĖTI NUO DRABUŽIŲ SUDĖTIES PATIKROS

Pasak asmeninės stilistės Viktorijos Kovrigos, netinkama drabužių sudėtis gali sugadinti malonumą vilkėti drabužius. Stilistė ragina rinktis natūralias sudėtis, norint ne tik pasukti tvarumo link, bet ir jaustis komfortiškai. Viktorija pataria skaityti drabužių etiketes – ieškoti sudėtyje natūralių pluoštų: medvilnės, lajocelio, tencelio, vilnos, odos, kanapių pluošto ir kt. Kokybiškas garderobas iš natūralių medžiagų bus dar ir ilgaamžiškas, jei pasirūpinsime tinkama audinių priežiūra.

APRANGOS ILGIAI

Nenuostabu, kad rudenį kyla noras įsisupti į šiltesnius megztinius, šalius, pledus ir paltus. Asmeninė stilistė pataria atsižvelgti į dėvimų drabužių ilgį – jis turi įtakos lauko drabužių bei avalynės pasirinkimui, tarpusavio suderinamumui. Pasak Viktorijos, šis punktas svarbus, kadangi iš patirties klientai dažnai pasimeta, kokią avalynę ar lauko drabužį pirkti rudens ir žiemos sezono metu, kad tai derėtų prie daugelio spintos drabužių. Geriausias sprendimas yra atitaikyti lauko aprangos ilgius pagal dažniausiai dėvimus viršaus ir apačios drabužius. 

NEPAMIRŠKIME RUDENS AKSESUARŲ

Rudenį aksesuarais tampa ne tik galvos apdangalai, šaliai ir pirštinės. Į šią kategoriją Viktorija įtraukia ir tokius, iš pažiūros paprastus, bet svarbius aksesuarus kaip guminiai batai, skėčiai, lietaus apsiaustai, pončai, neperšlampami lauko rūbai. Apgalvotos šių elementų spalvos, dydžiai ir modeliai padeda kurti stilingą įvaizdį. Pradėti stilistė pataria nuo savo spintos turinio spalvų paletės. Saugiausia šiuos elementus rinktis bazinių spalvų, tačiau dar paprasčiau yra dubliuoti aksesuarų grupėje garderobe esančias spalvas.

PAPILDOMI ŠILTI SLUOKSNIAI

Papildomo jaukumo bei šilumos suteikia drabužių sluoksniavimas bei jau minėtos natūralios sudėtys. Stilistė rekomenduoja žmonėms, kurie jautresni šalčiui, būtinai atkreipti dėmesį į drabužių sudėtis, rinktis vilną (jautriems tiks merino vilna, kašmyras), o po laisvais paltais ir striukėmis derinti plonas plunksnų užpildo liemenes bei plonas striukes. Kartais gelbėja ir termo drabužiai, tačiau ir čia stilistė siūlo vengti poliesterio ar kitų sintetinių audinių. 

Išvardinti patarimai akimirksniu pakeis garderobo kokybę bei Jūsų pačių savijautą.  Vadovaujantis stilistės rekomendacijomis Jūsų ruduo praeis be didelių iššūkių spintoje. Norinčius plačiau sužinoti apie rudens garderobo specifiką, kviečiame užsukti į asmeninės stilistės Instagram profilį, kur Viktorija dalinasi praktiniais patarimais ir pasakoja apie stiliaus atradimus dirbant su individualiais klientais.

Parašykite komentarą