Prisistatėme ir diskutavome SOCIALINIO VERSLO IR INOVACIJŲ FORUME 2023 - TEXTALE

Prisistatėme ir diskutavome SOCIALINIO VERSLO IR INOVACIJŲ FORUME 2023

#socialinisverslas | Šis pavasaris padovanojo išties daug galimybių dalyvauti, prisistatyti ir kitų paklausyti. 🙂 O kai TEXTALE pristatomas Lietuvos Respublikos Seimas, negalime susilaikyti, nepasidalinę!

Lietuvos socialinio verslo asociacija kartu su partneriais organizuotas Socialinio verslo ir inovacijų forumas praėjusį penktadienį sukvietė ypač didelį ratą tų, kurie vertina socialinio verslo kuriamą poveikį Lietuvos ekonomikai, socialiniam sektoriui, aplinkos apsaugai, kultūrai, bendruomeniškumui, kuriems rūpi smulkaus verslo iššūkiai, ir kurie tiki tokio verslo plėtros perspektyvomis.

TEXTALE įkūrėja Viktorija Nausėdė savo pranešime dalinosi „žongliravimo” patirtimi šeštus metus vystant socialinį – aplinkosauginį poveikį kuriantį verslą. Atkreiptas dėmesys į socialinės ekonomikos ir žiedinės ekonomikos ryšį bei potencialą naujų darbo vietų kūrimui. Pranešėja antrino kolegoms, kaip svarbu pagaliau ir įstatyminėje bazėje apibrėžti socialinio verslo statusą, kas gerintų teisinę, institucinę ir investicinę aplinką, įneštų aiškumo visuomenėje.

Baigdama, Viktorija išreiškė viltį, kad žodis “socialinis” šalia žodžio “verslas” kels vis mažiau nesusipratimų, įtampos, atsikratant ir to “sunkumo” jausmo, kartais lydinčio bendrą įvaizdį ir komunikaciją. Te socialinis verslas augs kaip tvarus verslas, o sukuriamas poveikis bus vertinamas kaip svarbi šalies vystymosi dedamoji!

Fotonuotraukos: 📸 Tautvydas Juknevičius; 📸 Lietuvos Respublikos Seimo fotografė Viktoriia Chorna

Ačiū Lietuvos socialinio verslo asociacijai, kad taip aktyviai ir nuoširdžiai dirbate socialinio verslo ekosistemos Lietuvoje stiprinimui!

Daugiau informacijos apie Socialinio verslo ir inovacijų forumą rasite LIetuvos socialinio verslo asociacija puslapyje, taip pat – žiniasklaidoje: LRT naujienų portale ir Verslo žiniose.

Renginio transliaciją galite rasti ČIA.

Įkvėpti pranešimų, diskusijų, užsienio šalių gerųjų pavyzdžių, esame motyvuoti dar aktyviau kurti galimybes dalintis ir visiems drauge mažinti mūsų mados pėdsaką.

#atrandutextale #lietuvossocialinioversloasociacija #lisva #tvarusverslas #smulkusverslas #NVO #ziedineekonomika #socialineekonomika #lietuva #seimas

Parašykite komentarą