STILIAUS TENDENCIJOS: RUDENINĖ SPINTA 2021 - TEXTALE

STILIAUS TENDENCIJOS: RUDENINĖ SPINTA 2021

Stiliaus tendencijos šį rudenį: formos, faktūros, spalvos, raštai, sluoksniai ir išskirtinės detalės, vintažo prieskonis, perkurti daiktai ir neribojama fantazija!

Rudens sezonas pažadina neįtikėtinas galimybes praplėsti stiliaus derinių įvairovę. Žvarbėjantis, bet vis dar saulėtas oras iškelia klausimą, ką vertėtų rengtis, kad būtų praktiška ir stilinga. Šį sezoną viena iš pagrindinių taisyklių sėkmingam eksperimentavimui išlieka sluoksniavimas.

SLUOKSNIAVIMAS | Ši tendencija yra nuostabi tuo, kad siūlomi stiliai patenka į spektrą nuo rizikingesnių iki paprastesnių, todėl visiems lengva įsitraukti. Galime matyti, kaip šį sezoną populiarėja drabužiai, kurie, regis, jau yra kelių dalių derinys. Ir ypač patrauklu šiame stilių žaidime yra tai, kad naujam įvaizdžiui užteks ir jūsų jau turimų drabužių arba minimalių pokyčių, išradingai apjungiant viską į bendrą visumą.

Mados pasaulyje savo pozicijų neapleidžia švarkai ir paltai, kas yra neatsiejama rudens dalis. Tačiau stiliaus tendencijose vyrauja tiek prigludusio, tiek ir plataus silueto. Tendencingai, TEXTALE taip pat papildė savo asortimentą išskirtiniais švarkais ir paltais, kurių tarpe vis daugiau vienetinių, perkurtų bei atnaujintų švarkų – atsakingai, išskirtinei, kokybę vertinančiai, stilių ir praktiškumą derinančiai, asmenybei. TEXTALE UPCYCLED nuolat pildomą gaminių asortimentą rasite čia.

Koliažas: Ulrika Zabarskaitė

ŠVARKAS | Kaip išsirinkti sau tinkamą?

,,Oversize’’ tipo | Šiuos švarkus lengva derinti tiek prie prigludusio, tiek prie plataus silueto drabužių. Taip pat, jie universaliai pritaikomi ne vienam aprangos kodui, todėl tai – ilgaamžė investicija.

Vintažinis | Verta nepamiršti vintažinių vilnos pluošto klasikinių arba dekonstruotų švarkų. Jie dera tiek su oficialia apranga, tiek ir laisvalaikio drabužiais, kai norisi komforto su subtiliu prieskoniu.

Įliemenuotas | Išsiilgusioms moteriškas kūno linijas pabrėžiančių drabužių, verta atkreipti dėmesį į švarkus su vertikaliomis reljefinėmis linijomis, įliemenuojančiais įsiuvais.

Su diržu | Norint apsiriboti minimalistine spinta ir dar labiau praplėsti drabužių nešiojimo galimybes, pagyvinkite turimus plačius švarkus sujuosdamos liemenį diržu.

SPALVOS | Šį rudenį atėjo laikas drąsiai rinktis savo mėgstamą spalvą. Skirtingai nuo pastarųjų sezonų, kai karaliavo besikeičiantys atspalviai, šį sezoną siūloma pasitelkti monochrominį įvaizdį. Molly Goddard, Versace, Ferragamo, Raf Simons, Bottega Veneta, Prada, Loewe, JW Anderson, Chanel, Burberry pademonstravo, jog nereikia bijoti derinti panašios ar vienodos spalvos drabužių. Tai padeda apjungti ir skirtingas tekstūras, kurios dar labiau sustiprins įvaizdį ir atskleis pasirinktą spalvą.

Dar nežinote kokia spalva papildyti savo spintą? Nesenstanti klasika, su trenksmu atgyjanti rudenį, tinkanti bet kokiai progai – ruda ir visi jos atspalviai. Taip pat Elleme, Ganni ir JW Anderson, taip pat Baum und Pferdgarten ir Rotate parodė, jog jūsų dėmesio verta – žalia! Tačiau ne bet kokia, o ,,Kermit the frog‘‘ personažo. Ši ,,varliška‘‘ gelsvai žalia spalva neleis žvarbiems orams paveikti jūsų nuotaikos ir suteiks deriniams žaismingumo!

Koliažas: Ulrika Zabarskaitė

Komfortiško stiliaus entuziastams – MEGZTI AKSESUARAI. Mezginiai artėjant šaltajam sezonui visada yra laukiami. Jaukus ir praktiškas aksesuaras, toks kaip šalikas ne tik papildys jūsų derinius, bet ir apsaugos nuo nenuspėjamų orų permainų. Acne Studios, Chloé ir Rabens Saloner, taip pat Malene Birger, Wales Bonner, Proenza Schouler ir Gabriela Hearst šį sezoną pademonstravo, jog karščiausia tendencija yra būtent išdidintų formų margaspalviai mezginiai.

Koliažas: Ulrika Zabarskaitė

Metas pasitelkti begalinius sluoksnius, naujus dėvėjimo būdus, kontrastingų spalvų ir raštų derinius. Fantazija neribojama!

Ir vis tik, žvelgiant į savo spintos turinį nereikėtų pamiršti, jog svarbiausia šiuo metu pasaulį užkariaujanti stiliaus tendencija yra saikas! Kasdien matydami, kiek daiktų išmetama, TEXTALE visomis savo jėgomis siekia, jog jūsų širdis ir spintas užkariautų tvarumas ir atsakingas požiūris permainų metu. Ypač dabar, kai vėstant orams paltai keičia lengvas sukneles, o stiliuje norisi naujovių. Atsinaujinkite pasitelkdami antrų rankų, antrinio dizaino drabužius, taip pat atnaujinkite dar gerus, tačiau užmirštus, nebetinkamus drabužius.

Tvarus stilius – tendencijų tendencija – ilgam!

#atranduTEXTALE

Įrašo ir koliažų autorė – Ulrika Zabarskaitė (dizainas)

2021.09.11

Parašykite komentarą