STILIUS NAMŲ REŽIMU - TEXTALE

STILIUS NAMŲ REŽIMU

Pandemijos įtaka neaplenkė ir mūsų drabužinių. Gyvename karantino stiliumi ;). Mūsų gyvensena niekada nenebus tokia kaip anksčiau. Keičiasi mūsų požiūris į daiktus. Ir ši tendencija vertinama labai teigiamai, mat tikima, kad tai pagreitins tvarių sprendimų realizaciją visoje mados industrijoje.

Kas pasikeitė mūsų šiandienos stiliuje? Kaip stengiamės pristatyti save virtualioje erdvėje ir kaip iš tiesų atrodome namuose?

Apsigyvenus virtualioje realybėje, aprangos stiliuje ėmė karaliauti patogumas, minkštumas, jaukumas. O svarbiausiu mados podiumu tapo mūsų namų kampeliai, iš kurių jungiamės dalyvauti gyvenime per nuotolį. Trinasi ribos tarp dalykinės aprangos ir laisvalaikio stiliaus. Ieškome saugaus viduriuko. Trumpai tariant, šiandien rengiamės taip, TARSI KIEKVIENA DIENA BŪTŲ PENKTADIENIS.

Ir kaip niekad anksčiau sutaupysime makiažo priemonių! Juk geriausiu maskuokliu ir ryškintoju kasdien gali būti vienu kliktelėjimu įjungiami filtrai, lieknintoju – tam tikru kampu pasukta kamera… Internetas pilnas gudrių pasiūlymų, kaip kilstelti savo portreto pokalbių lange kainą.

#TEXTALEstilius: Languotos MARKS&SPENCER kelnės aukštu liemeniu, Raštuotas garstyčių spalvos FALMER megztinis, Plytų spalvos Rūta Rimšelienė & TEXTALE balerinos

Beje, ekrane dažnai svarbu ne tiek mūsų pačių išvaizda, kiek tai, kas dedasi mums už nugaros. Sutikit, visi pasižiūrime, kas ten – toliau – fone – gražaus… Kai visa šeima dirba ir mokosi iš namų, visada bus tokių, kurie „zoomins“ už užuolaidų, iš prieškambario, laiptinės, vienintelės ramios vietelės po laiptais ar dar kur kitur. Su šiandienos technologijų galimybėmis ir tai – ne problema!

@Mentimeter apklausos duomenimis, net 16% apklaustų amerikiečių įsijungia specialius video pokalbių fonus! Dalis neslepia, kad prieš video susitikimą perstumdo baldus, jog namai ekrane atrodytų tvarkingiau, patraukliau. Ir visada bus dalis tų, kurie apskritai nejungia video, kad galėtų dalyvauti susivėlę, lygiagrečiai derinti pietų gamybą, vaikučių priežiūrą, kitus reikalus.

O jūs, ar pagaunate save dedant papildomas pastangas, kad virtualiuose pokalbiuose atrodyti geriau, nei realybėje – už namų širmos?

#TEXTALEstilius: Tamprios languotos MAC kelnės, balti marškiniai BALTIJA, Juoda šilko-medvilnės ALBERTO BINI palaidinė, Raudonos blizgios Rūta Rimšelienė & TEXTALE balerinos

Stilius dirbant iš namų: visiška laisvė ar patogus profesionalumas? #chillout vs #smartcasual: kodėl vis tik verta susikurti darbo iš namų uniformą?

Leidžiate sau dirbti neišlipę iš lovos ar įsisupę į jaukų chalatą? Na, patogu, bet kaip su produktyvumu? Ekspertai neabejoja, kad laisvas stilius vis tik gali neigiamai veikti darbinį nusiteikimą. Pastebima, kad atsiribojimas nuo fizinių kontaktų, dienos ritmo praradimas, kaip ir tų pačių laisvalaikio drabužių vilkėjimas diena iš dienos (apie miego aprangą nekalbant), netgi mažina mūsų pasitikėjimą savimi!

Dirbant iš namų, tikrai galima sutaupyti laiko kasdieniam pasiruošimui. Nuglostytas dalykinis stilius, preciziškas makiažas ir šukuosena šiandienos įvaizdyje gali pasirodyti beprasmiai atributai (nebent tuo mėgaujatės, tuomet – pirmyn!). Tačiau dalis stiliaus rutinos ir besiskiriantis garderobas darbadieniais turėtų išlikti.

#TEXTALEstilius: Tampraus storo trikotažo GAP kelnės, Balti marškiniai BALTIJA, Juoda šilko-medvilnės ALBERTO BINI palaidinė, Ryškios Rūta Rimšelienė & TEXTALE balerinos

Apklausų rezultatai rodo, kad šiandien didelė dalis žmonių prioritetą teikia tik viršutinės kūno dalies aprangai arba tam, kas matosi nuotolinių susitikimų metu. @Mentimeter duomenimis, 44% apklaustų amerikiečių keičia viršutinės dalies rūbus tik dėl video pokalbių!

Vis tik, profesionaliai ir stilingai – tikrai nieko sudėtingo. Tai gali būti net kažkas iš verslo aprangos viršaus (TOP) + vakarėlio apačios (BOTTOM)!

Nepamirškime spalvų! Užteks dulkėti aksesuarams! Tinkamai parinkta ryškiaspalvė kaklaskarė ar galvos juosta, siekiant pritraukti ir išlaikyti susitikimo dalyvių dėmesį, per ekranus suveiks lygiai taip pat efektyviai, kaip ir gyvo susitikimo metu!

Ir atminkite: įvaizdžiu rūpinamės dėl savęs! O nuo savęs jokie filtrai ar nuotolinių pokalbių programėlės fonai nepaslėps.

DARBAS – POILSIS – MIEGAS… 🕘🕔🕦 Kaip nesusipainioti, kuris režimas?

Psichologai rekomenduoja kas rytą rengtis darbui tuo pačiu laiku. Rytinės ruošos procesas padės mums pamažu įsliuogti į darbinę nuotaiką, tinkamas įvaizdis motyvuos veiklai. Taip pat sakoma, kad labai svarbu lygiai tą valandą, kai įprastai baigiame darbą, persirengti laisvalaikio drabužiais. Tai padės išlaikyti dienos ritmą!

TEXTALE komanda, 2021 m. sausis

Parašykite komentarą