Susitinkame aplinkosauginėje konferencijoje "ĮDOMIOJI EKOLOGIJA" | 2024.03.21 - TEXTALE

Susitinkame aplinkosauginėje konferencijoje „ĮDOMIOJI EKOLOGIJA” | 2024.03.21

Minėkime Žemės dieną! 🌿 Kovo 21-ą kartu su aplinkosaugine iniciatyva Kita forma visus neabejingus aplinkai kviečiame dalyvauti Aplinkosauginėje konferencijoje „Įdomioji ekologija“, pagilinti ekologijos žinias ir išgirsti apie Lietuvoje bei pasaulyje kuriamas inovacijas.

Renginys vyks kovo 21 d., 12:00 – 15:00, nuotoliniu būdu.

Registracija: https://forms.gle/pP7HW5E3wpq9Jr8bA 

Renginio tikslas – supažindinti organizacijų ir įmonių narius su ekologijos, tvaraus vartojimo principais, išskiriant ir giliau nagrinėjant 4 pagrindines temas: pakuočių, tekstilės, elektronikos ir maisto atliekų susidarymo prevenciją, jų surinkimą ir tvarkymą, perdirbimo galimybes bei teigiamą pokytį skatinančias inovacijas.

Konferencijos metu skirtingų sričių specialistai leis į temas įsigilinti plačiai, paliečiant tiek teorinę tiek praktinio įgyvendinimo pusę, taip kuriant bendrą, daug aiškesnį paveikslą apie mus kas dieną supančias, bet daug neaiškumų keliančias atliekas namų ar darbo aplinkoje.

Sužinosime būdus, padedančius mažinti maisto švaistymą, bei maisto atliekų kelius,  susipažinsime su pakuočių perdirbimo procesu ir kaip prie jo prisideda teisingas pakuočių atliekų rūšiavimas, o taip pat turėsime progą sužinoti, kaip surenkamos tekstilės ir elektronikos atliekos ir ar jas taip pat galima panaudoti kaip antrines žaliavas naujų daiktų gamyboje.

Esant poreikiui, renginio dalyviams bus išrašomi pažymėjimai.

Daugiau informacijos apie Žemės dienos renginį, pranešėjus bei renginio programą rasite: https://www.facebook.com/events/2595195880662934 

Parašykite komentarą