TEXTALE Premium parduotuvės PC EUROPA atidarymas: pažintis su TEXTALE ir stilisto paskaita - TEXTALE

TEXTALE Premium parduotuvės PC EUROPA atidarymas: pažintis su TEXTALE ir stilisto paskaita

KVIEČIAME birželio 20 d. švęsti TEXTALE Premium parduotuvės atidarymą PC „Europa“! 🎉

Vakaro svečiai turės galimybę išgirsti pokalbį su „TEXTALE” įkūrėja Viktorija Nausėde. Apžvelgsime, kokius didžiausius tvarios spintos iššūkius šiandien stebi praktikai, kaip bandoma juos įveikti, kaip keičiasi vartojimo modeliai pasaulyje, kai tvari mada palieka vis mažiau abejingų, o antrų rankų gaminiai noriai priimami ir į prabangiausias spintas.

Parduotuvės atidarymo proga taip pat dovanosime Jums asmeninės stilistės Viktorijos Kovrigos paskaitą apie praktinį kelioninės kapsulės paruošimą — „Atostogų kapsulė be galvos skausmo“.

Paskaitos metu sužinosite:

  • kaip efektyviai suplanuoti garderobą atostogoms,
  • kokie drabužių deriniai labiausiai tinkami keliauti mieste karštymečiu, 
  • kokias papildomas priemones tikrai verta turėti lagamine/kelioniniame krepšyje.

Viktorija Kovriga padeda ne tik efektyviai valdyti individualų garderobo turinį, bet ir prisideda prie šių moterų stiliaus pokyčių. Stilistės požiūriu kiekvienas galime turėti skirtingas optimizuotas kapsulines spintas, susidedančias iš naujo ir seno. Estetė savo darbe pasitelkia tik 99% natūralias drabužių sudėtis, tokiu būdu inspiruodama orientuotis į tvarų, funkcionalų spintos turinį.

Vakaro metu Jūsų lauks teminės, stilistės atrinktos TEXTALE drabužių kabyklos – „Keliaujame į Italiją bei Prancūziją“; pokalbiai, pristatymai ir kitos malonios staigmenos!

Data: Birželio 20 d.

Laikas: 18 val.

Vieta: TEXTALE Premium parduotuvė prekybos centre „Europa“, Konstitucijos pr. 7A, Vilnius, II aukštas

Renginys NEMOKAMAS! Registracija vykdoma renginio Facebook puslapyje čia arba užpildant formą: https://forms.gle/ahtJRNmvnXog7sGD7.

TEXTALE Premium EUROPA atidarymo organizatoriai: www.textale.lt, info@textale.lt, IG: textale.lt

Parašykite komentarą