PASIŪLYMAS VASARAI: TEXTALE VALANDOS SU STILISTE - TEXTALE

PASIŪLYMAS VASARAI: TEXTALE VALANDOS SU STILISTE

Visą vasarą TEXTALE turėjo išskirtinę galimybę savo klientams pasiūlyti stilistės konsultaciją fizinėje TEXTALE parduotuvėje.

Apsiperkant bet kurioje drabužių parduotuvėje kyla nemažai klausimų ir abejonių, o kai kurie dalykai lieka visai nepastebėti. Akyla asmeninės stilistės akis geba matyti žmogų bei asortimentą kitu kampu. Stilistė moka išgaudyti detales, apie kuriuos ne visada susimąstome, o ir galbūt ne visada matome objektyviai.

TEXTALE parduotuvė PC „Europa“(c) V. Kavaliūnienė

Matydami augantį klientų poreikį konsultuotis stiliaus klausimais, nutarėme pasiūlyti valandas su stiliste ir mūsų fizinėje TEXTALE Premium parduotuvėje PC „Europa“. Ši galimybė yra visiškai NEMOKAMA, ir ja gali pasinaudoti visi, kas apsilanko konkrečiomis dienomis, kuomet parduotuvėje yra asmeninė stilistė.

Apsiperkant konkrečiomis valandomis vasaros metu Jums asistuos mūsų partnerė, asmeninė stilistė Viktorija Kovriga. Viktorija daugiau nei 5 metus propaguoja kapsulinio garderobo metodą, yra TEXTALE stilistė bei prisideda prie stiliaus pokyčių su individualiais klientais.

Asmeninė stilistė savo darbe orientuojasi į kuo natūralesnius audinius, kokybę, stilių įvairovę, aprangos funkcionalumą, tokiu būdu inspiruodama kurti tvarų, individualų bei optimizuotą spintos turinį. 

Asmeninė stilistė Viktorija Kovriga (c) V. Kavaliūnienė

„TEXTALE valandos su stiliste“ metu Viktorija patars dėl drabužių sukirpimo, ilgių ar spalvų paletės. Stilistė pasidalins rekomendacijomis, kaip derinti TEXTALE asortimentą su turimais drabužiais, ar kokie drabužiai tiktų jungiant kelis skirtingus stilius, drabužių modelius. Taip pat Viktorija patars iškilusiais klausimais dėl matuojamų drabužių derinimo prie esamo garderobo. .

TEXTALE parduotuvė PC „Europa“(c) V. Kavaliūnienė

Apie atvirų konsultacijų su stiliste laiką rudenį informuosime mūsų socialiniuose tinkluose. Sekite informaciją Facebook ir Instagram.

Prieš apsilankant mūsų parduotuvėje, galite peržiūrėti el. parduotuvės asortimentą, kurį rasite čia.

Parašykite komentarą