TVARIOS 2021 TENDENCIJOS pagal TEXTALE - TEXTALE

TVARIOS 2021 TENDENCIJOS pagal TEXTALE

“Fast Fashion” (liet. greitoji mada) išeina iš mados. Savo pirkimo įpročiais galime parodyti, kas mums iš tikrųjų rūpi. Per pastaruosius 15 metų drabužių pardavimai visame pasaulyje padvigubėjo, o vidutinis drabužio dėvėjimo laikas dramatiškai sutrumpėjo – drabužiai dažniausiai spintose neužsibūna ilgiau nei metus.

Šiandien norime būti ne tik stilingi, madingi, bet ir siekti tvarumo. Bandome rasti drabužių, kurie atitinka tendencijas, atnaujinus ar patobulinus turimus drabužius, galime juos prikelti naujam stilingam gyvenimui.

Vasaros mada ne tokia aktyvi, kaip kitų sezonų. Ypač, kai galvoje vis sukasi mintys, kaip kuo mažiau drabužių apsivilkti ir neperkaisti. Taigi, aptarkime pagrindines tendencijas, kurios, mano manymu, atėjo ne vienai vasarai, arba gali rasti pritaikymą visais metų laikais.

Pastelinės spalvos

Pastelinės spalvos užkariauja beveik kiekvieną pavasarį ir vasarą, o šį sezoną karaliauja rožinė, mėlyna, violetinė, žalsva, akvamarino. Pastelinės spalvos labai gražiai pabrėžia net šviesiausia odą. Tarpusavyje derinkite švelnius, tačiau spalvingus, tonus ir nebijokite atrodyti kaip gaivus šerbetas. Nepamirškime, kad šviesius (galbūt papilkėjusius ar nublukusius) natūralaus pluošto drabužius galime dažyti, kad pataikytume į karščiausias šio sezono tendencijas. Norint praskaidrinti nuotaiką, pastelinės spalvos tinka visais metų laikais!

Oversize! 

Drąsiai bandykite vyriškus rūbus, o ypač – švarkus ir marškinius. Labai paprastai ir stilingai galime derinti bikini su vyriškais marškiniais, kas apsaugos nuo saulės, kartu nereikės specialių, tik vasarai skirtų, drabužių.

Plačios kelnės (ypač lengvos ir plonos medžiagos) ne tik paslėps karantino nuodėmes, bet ir atrodys labai stilingai. Įvairios liemenės duos deriniui įdomumo, nepridedant per daug šilumos.

P.S. Drabužiai išvis nebeturėtų būti priskiriami vienai ar kitai lyčiai!

Megzti ir permatomi drabužiai

Permatomos plonos medžiagos ne tik padės pasislėpti nuo saulės: jas sluoksniuojant, vasaros vėjyje jos atrodys išties įspūdingai! Antros odos permatomi drabužiai laikosi tendencijose, ir juos lengva derinti su oversize drabužiais.

Megzti rūbai gali būti nešiojami visais metų laikais. Pavyzdžiui, trumpą palaidinę su petnešėlėmis panaudosi ne tik vasarą, bet ir kitais metų laikais, sluoksniuojant ją su kitais rūbais.

Raišteliai, juostelės, surišimai

Šia tendencija gali būti žaismingai manipuliuojama. Galima žaisti, naudojant įvairias skareles, dirželius ar tiesiog keliskart apsivyniojus ilgus raištelius.

Reta Jončaitė (stilius) & TEXTALE

2021.07.02

Parašykite komentarą