Vasaros sezoną keičia rudens: KAIP SUSITVARKYTI spintą? - TEXTALE

Vasaros sezoną keičia rudens: KAIP SUSITVARKYTI spintą?

Keičiantis sezonams daugumai iškyla būtinybė pertvarkyti savo spintą. Kaip atsirinkti, ką spintoje palikti kitam sezonui, o kam laikas keliauti iš jos? Dalijamės patarimais, į ką verta atkreipti dėmesį pertvarkant savo spintą.

TEXTALE rekomendacijos:

IŠIMK iš spintos visus drabužius, kad matytum bendrą vaizdą.

SUSKIRSTYK daiktus pagal sezoniškumą: šaltojo ir šiltojo sezonu drabužiai keliauja į skirtingas krūveles.

MATUOKIS visus drabužius ir vertink, ar jis yra tinkamo dydžio, silueto, ar jautiesi su juo patogiai ir gerai, ar rūbas tinka tavo amžiui ir figūrai. Taip pat, užduok sau klausimus: ar rūbas mane puošia? Jei neapsisprendi – atidėk rūbą ir peržiūrėk jį po laiko.

APŽIŪRĖK kiekvieną drabužį ir kritiškai įvertink jo bendrą prekinę išvaizdą, nusidėvėjimo laipsnį, trūkumus, valymo ar taisymo poreikį. Jei dvejoji – dėk į atskirą krūvą.

ĮVERTINK, ar drabužis atitinka tavo vertybes ir gyvenimo būdą. Kalbėdami apie vieno ar kito sezono mados tendencijas, visada pirmiausia patariame nesivadovauti tuo aklai. Svarbu kritiškai vertinti, ar tendencijų TOP’uose siūlomi sprendimai apskritai tinkami tavo gyvenimo būdui, kuriamam bendram įvaizdžiui, ar atitinka tavo vertybes?

ATKREIPK DĖMESĮ, koks turinys vyrauja tavo spintoje. Pastebi, kad daiktų turi išties didelį kiekį ir įvairovę, bet rengtis vis nėra ką? Atmink, kad tvarioje spintoje karaliauja ne kiekis, o kokybė. Galbūt tam tikros kategorijos daiktų turi daugiau nei reikia?

PALEISK ABEJOTINUS drabužius iš savo spintos. Nereikėtų spintoje palikti abejonių keliančių daiktų. Juk būna tokių, kurie „lyg ir geri”, bet vilkėdami jaučiamės nejaukiai, nepatogiai, užsidedame kartą metuose ir vėl paslepiame tolimiausiame spintos kampe. Tad dvejotinų rūbų krūvelę peržvelk dar kartą ir jei sudvejojai antrą kartą – laikas su rūbu atsisveikinti.

Kai spinta peržiūrėta ir drabužiai kritiškai įvertinti, svarbus žingsnis yra nuspręsti, ką daryti su tais rūbais, kuriems vietos spintoje nebėra. Apie tai kviečiame skaityti kitame TEXTALE tekste kitą savaitę.

O kol lauki, pasidomėk TEXTALE siūlomomis paslaugomis čia: https://textale.lt/musu-paslaugos/

Parašykite komentarą