„TEXTALE“ – #NesuDėvėtos mados platforma

„TEXTALE“ – tai mados perpardavimo ir mainų platforma, kviečianti įsigyti, parduoti arba padovanoti nenešiojamus, bet stilingus ir kokybiškus drabužius, aksesuarus, avalynę bei namų tekstilę. 

TEXTALE prekių galima įsigyti Vilniuje – TEXTALE Premium parduotuvėje PC EUROPA (Konstitucijos pr. 7A), TEXTALE Pop-Up parduotuvėje PC CUP (Upės g. 9) bei internetinėje „TEXTALE“ parduotuvėje.

„TEXTALE“ parduodami drabužiai yra kruopščiai atrenkami, prireikus sutvarkomi, atnaujinami ir net patobulinami. Į juos pažvelgus net nepamanytum, jog drabužiai ne nauji – juk jie visiškai #NesuDėvėti.

Čia parduodama #NesuDėvėta mada – stilinga! Nors dažnai įsivaizduojame, kad iš antrų rankų pirkti drabužiai yra nemadingi, „TEXTALE“ šį mitą sugriauna – čia galima rasti daugybę nesudėvėtos mados perliukų. Neretai į „TEXTALE“ parduotuves atkeliauja prekės su etiketėmis, rūbai, kurie buvo vilkėti vos vieną kartą.

TEXTALE centre įgyvendinami patys įvairiausi antrinio dizaino projektai, organizuojamos edukacijos.

Ką veikia „TEXTALE“?

 • Surenkame į specialias drabužių surinkimo dėžes atneštus tekstilės gaminius, avalynę ir aksesuarus. Šiuo metu šias dėžes galima rasti „TEXTALE” studijoje Vilniuje, keliaujančiose „TEXTALE” Pop-Up parduotuvėse bei „Zara“, „Massimo Dutti“, „Bershka“, „Pull&Bear“, „Stradivarius“, „Oysho“ ir „Zara Home“ parduotuvėse didžiuosiuose prekybos centruose.
 • Surinktus drabužius ir tekstilę rūšiuojame į skirtingas kategorijas, įvertinant daiktų būklę, kokybę, atitiktį stiliaus tendencijoms ir klientų poreikiams, sezoniškumą, prekinius ženklus, vertę rinkoje, audinių sudėtį, perdirbimo galimybes, t.t. 
 • Teikiame drabužių perpardavimo paslaugas, t. y. priimame nebenešiojamus drabužius, avalynę, aksesuarus ir namų tekstilės gaminius bei pasirūpiname jų paruošimu pardavimams, įkainojimu, nufotografavimu, perpardavimu ar atidavimu labdarai.
 • Teikiame drabužių ir tekstilės gaminių surinkimo, paruošimo naudoti ir perpardavimo paslaugas verslo įmonėms, dizaineriams ir kūrėjams.
 • Kuriame antrinio dizaino gaminius.
 • Vykdome neatlygintinas veiklas: skirstome paramą daiktais socialinėms organizacijoms, integruojame socialiai pažeidžiamas grupes. Jas įtraukiame į tekstilės rūšiavimo, drabužių paruošimo, taisymo ir atnaujinimo veiklas bei suteikiame galimybę įgyti naujų įgūdžių dalyvaujant įvairiuose kūrybiniuose projektuose.
 • Šviečiame visuomenę tvarios gyvensenos ir stiliaus klausimais, dalyvaujame žiedinės tekstilės ekonomikos plėtros projektuose Lietuvoje bei užsienyje.

Kaip galima prisidėti prie „TEXTALE“ veiklos?

 • Atnešk ir parduok ar padovanok savo kokybiškus daiktus bei drabužius. Nekaupk spintoje nenešiojamų nesudėvėtos mados perlų, suteik jiems antrą šansą puošti madą mylinčius žmones ir užsidirbk.
 • Jei iš nenešiojamų tekstilės gaminių kuri naujus drabužius, savo darbais prekiauk tvarių antrinių gaminių lentynose „TEXTALE“.
 • Prisijunk prie „TEXTALE“ organizuojamų stiliaus, drabužių taisymo / atnaujinimo dirbtuvių ar mokymų tvarumo temomis.
 • Tapk „TEXTALE“ savanoriu. Registruokis savanorystei čia.
 • Prisijunk prie „TEXTALE“ komandos! Sek darbo pasiūlymų informaciją socialiniuose tinkluose.

Prekės ženklą TEXTALE nuo 2018 m. vysto VšĮ „Resursai tvariai plėtrai” (NVO), nuo 2023 m. bendrai su UAB Nėra planetos B. 

„TEXTALE“ – socialinis verslas, nuo 2020. prisijungęs prie Lietuvos socialinio verslo asociacijos (LISVA).

VšĮ „Resursai tvariai plėtrai“ („TEXTALE“) veiklos ir finansinės ataskaitos:

2022 m. veiklos ataskaita

2022 m. finansinės ataskaitos     2022 m. FA Aiškinamasis

2021 m. veiklos ataskaita

2021 m. finansinės ataskaitos

2020 m. veiklos ataskaita

2020 m. finansinės ataskaitos

2019 m. veiklos ataskaita

2019 m. finansinės ataskaitos

2018 m. veiklos ataskaita

2018 m. finansinės ataskaitos

Mūsų rekvizitai:

VšĮ „Resursai tvariai plėtrai“/ „TEXTALE“

JA k. 304763989

Jasinskio g. 16, Vilnius

LT40 7044 0600 0820 8585 AB SEB bankas