AUDIMAS x TEXTALE: 2022 - 2023 m. - TEXTALE

AUDIMAS x TEXTALE: 2022 – 2023 m.

AUDIMAS „Retold by TEXTALE” tapo labiausiai lankoma www.textale.lt spintos vitrina. Ir ne be pagrindo! Patvirtiname: stilius, kokybė ir funkcionalumas – ILGAM.

Nuo surinkimo, rūšiavimo iki antrų rankų vitrinos

Prekės ženklo AUDIMAS ir TEXTALE bendradarbiavimas prasidėjo 2021 m. rudenį, pristačius naują žiedinę paslaugą prekės ženklo vartotojams:

Visais gautais drabužiais pasirūpina TEXTALE, užtikrindami antrinį jų panaudojimą.

Projekto apimtyje TEXTALE perduodami ir nedidelių gamybos defektų turintys drabužiai, avalynė, aksesuarai. Pristačius gaminius į TEXTALE, vyksta pirminis jų rūšiavimas, atskiriant pagal sezoniškumą, bendrą būklę, daiktų kategorijas. Vėliau rūšiuotas srautas praeina visą veiksmų grandinę, pradedant nuo detalaus būklės ir kokybinių parametrų inspektavimo, defektų identifikavimo, valymo, taisymo, atnaujinimo ar perdarymo galimybių įvertinimo, sprendimų aptarimo, įsivertinant būtinųjų resursų poreikį individualaus gaminio atkūrimui. Gaminiai, kuriuos nusprendžiama ruošti pakartotiniam naudojimui, pagal poreikį, nukreipiami plovimui, valymui, garinimui, taisymui, atnaujinimui ir perdarymui.

Plovimas, dėmių ar kitas valymas. Atsivelgiant į gamintojų gaminio priežiūros instrukcijas, gaminiai pirmiausia skalbiami ir džiovinami. Jeigu po skalbimo (valymo) lieka dėvėjimosi žymių, dėl mažiau pastebimų vartotojas informuojamas elektroninėje gaminio informacijos formoje ir ant gaminio etiketės. Esant didesniems trūkumams, sprendžiama dėl tokio gaminio atnaujinimo taisant arba perdarant.

Taisymas – atnaujinimas. Taisymui ir kūrybiniam atnaujinimui naudojami įvairūs būdai, susiuvant, aplikuojant, dekoruojant juostelėmis, atšvaitinėmis bei kitomis medžiagomis, perkeliant originalias detales, įsiuvant pridėtines kišenes, kt. Užtrauktukų ir kniedžių problemos sprendžiamos juos keičiant arba taisant. Pagrindinis principas, kurio laikomės vystydami TEXTALE taisymo paslaugų, kaip ir „Retold by TEXTALE” liniją, yra sprendimo praktiškumas, išlaikytas gaminio funkcionalumas ir bendra estetika.

Priminsime, kad „Retold by TEXTALE“ („Perpasakotas TEXTALE”), pažymi ne tik tai, kad gaminys valytas, taisytas ir, galimai, naudotas, kaip ir tai, kad, didesnių taisymų atveju, gali būti keistas gaminio dizainas, pakitusios daikto techninės savybės, tačiau jis atlieka savo pagrindinę funkciją. Nukrypimai nuo pirminių specifikacijų ir lemia tai, kad jis parduodamas antrinėje rinkoje, ženkliai žemesne nei naujas kaina. Šiandienos vartotojui antrą daikto gyvenimą žyminti ir prasmingą žinutę nešanti etiketė tampa taip pat labai svarbi, taip sudarant galimybes parodyti pasauliui, kad daikto šeimininkas ne tik mintimis, bet ir savo praktiniais veiksmais palaiko žiedinės ekonomikos idėjas!

Ruošimas pardavimui.  Paruošti naudojimui, pataisyti, atnaujinti ar perdaryti gaminiai nukreipiami realizavimui. Idealios ir labai geros būklės, einamojo meto stiliaus tendencijas atliepiantys, daiktai nukreipiami pardavimui TEXTALE elektroninėje platformoje ir fizinėse prekybos vietose. TEXTALE parduotuvėse ir Pop-Up „AUDIMAS x TEXTALE” kabykla išskiriama speciliais informaciniais ženklais.

Nukreipimas paramai. Geros būklės, tinkami dėvėti, funkcionalumo nepraradę, tačiau turintys minimalių prekinės išvaizdos trūkumų, kaip ir ilgiau pirkėjo nesulaukę, idealios būklės, daiktai nukreipiami paramai. Parama perduodama socialinei organizacijai Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Vilniaus Viltis”.

Medžiagų ir kitas panaudojimas. Daiktai, nebetinkantys naudoti savo funkcijai, nukreipiami jų medžiagų panaudojimui. Atgautos žaliavos (audiniai, užpildai, furnitūra, kt.) TEXTALE studijoje profesionaliai panaudojamos naujų antrinio dizaino gaminių gamybai. Pernaudojimui į funkcionalius elementus nebetinkamas srautas naudojamas edukaciniais tikslais, gali būti nukreipiamas menininkų instaliacijoms.

Atliekos. Nebepanaudojami audinių likučiai, užtrauktukų, kniedžių ir kitos furnitūros detalės nukreipiamos tvarkyti kaip atliekos, taip užbaigiant visą resursų panaudojimo grandinę.

Rezultatai skaičiais

Projekto apimtyje UAB AUDIMAS BRAND perdavė beveik 500 vnt. drabužių ir kitų aprangos elementų. Iš jų 2/3 atskirti pakartotiniam naudojimui, 1/3 – medžiagų panaudojimui antrinio dizaino projektuose.

“Retold by TEXTALE” linija: kokia ji 2023 m.?

Linijos gaminių poreikis tik auga. Siekdami užtikrinti, kad vitrinoje nuolat rastumėte kažką atnaujinto, šį pavasarį jungiame greitesnę pavarą ir dar daugiau kūrybiškumo! Eilėje gauti „Retold by TEXTALE“ etiketę jau rikiuojasi pavasariui ir vasarai skirti praktiški ir išties stilingi gaminiai laisvalaikiui! Nusiteikę parodyti kuo įvairesnių būdų, kaip daiktai gali būti prikeliami antram gyvenimui.

Jei šiuo metu ieškai kokybiško palto, striukės, sportinės ar laisvalaikio aprangos, patikrink AUDIMAS + TEXTALE lentyną: gal ten kaip tik randasi tas, kuris laukia tavęs! Visą paruoštų AUDIMAS x TEXTALE gaminių asortimentą rasi čia.

Kviečiame susipažinti su projektu www.audimas.lt svetainėje.

Lai daiktai keliauja iš rankų į rankas 🤍♻️

Su linkėjimais, TEXTALE komanda

Parašykite komentarą